Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mi fontos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi fontos? Milyen külső- és belsőtulajdonságokkal rendelkezzen egy lány?

Figyelt kérdés
pl. nektek fontos az alakja a mellmérete a combja a haja a szeme a szája a magassága? vagy ha a belsőt nézem a csöndes vagy nyitott,sokat beszélő lányok jönnek be? a szerény vagy a vicces? a vicces vagy a romantikus? minden egybevéve? elsősorban a 14-18 éve fiúk válasza érdekelne. de az idősebb férfiak válaszait is örömmel olvasom.

2013. nov. 26. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet valakinek bomba külsője ha belül egy roncs és undor.Egyáltalán a mellméret engem hidegen hagy egyedül ezek közül a magasság ami zavar a nálam alacsonyabb inkább előnybe van de a többi az mind csak mellékes dolog! én inkább a csöndeset kedvelem de nincs bajom a nyitottal sem.

16/F

2013. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1#na igen vannak itt ilyen éretlen hülyék is.

2# elég sokat mondtál:)köszi:)

2013. nov. 26. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) de számomra tényleg fontosabb a belső.
2013. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

hát nekem elég nagy a lista.

Külső:Először is alacsonyabb legyen mint én, fekete vagy barna haja legyen ami kb mellig ér vsgy azon is túl. Szép testalak (nem is dagadt, de nem is csontvékony). Gyönyörű mosolya legyen, és erős kisugárzása. A divstot kövesse de ne olyan nagy mértékben hogy egy hét múlva már megint másik ruhája legyen. Szép szeme legyen, a szín az mindegy. Olyan arca legyen hogy azt látod 20% angyal a többi ördög.

Belső:Vicces, megértő, romantikus, barátságos. Olyan legyen aki biztosan szeret. Inteligens. Szeresse a filmeket és a háborús számítógépes játékokat:). Hát dióhéjban ennyi.

2013. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Valamint azért nagy legyen a popó és a cici. De a cici nem muszály. 14F
2013. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj utolso... de SOHA nem talalsz ilyen lanyt... vedd mar lejjeb egy kicsit az igenyeidet!!!


Am. Szerintem a kulso hosszu haj, es alacsonyabb nalam.

Belso intelligens, vicces, es fontos h ne ertekelje alul magat

2013. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván jobban nézzen ki mint én .

Én olyan csajjal még nem is voltam és nem is lennék aki rosszabbul néz ki nálam.

Lehet csöndes vagy nyitott.

Nekem annyi szokott lenni az elvárásom ,hogy ne cigizzen ,ne drogozzon és ne igyon valamint ne legyen plázapitsa .

Legyen benne kis romantika .

2013. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!