Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal, aki 2-3 találkozás után lefekszik veletek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mint már többször említettem, nekem a szex egy kapcsolat tetőpontja, és nem a beugró.

Valahogy nem imponál, ha egy hölgy kétszer lát, és máris szétteszi a lábát.

2014. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

3. randitól aktuális. Nem értem miért kell a 10.-ik, meg nem tudom hány randiig várni, de azért az első kettőn nem!

És nőként írom. Nekem is vannak vágyaim, és ha passzolunk, miért ne? Legalább kiderül minden... És ha vannak érzelmek, akkor felesleges is ezen gondolkodni, húzni az időt...

2014. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A sokadik találkozásra sem, azzal nem hiszem, hogy összejönnék....


amúgy meg a kérdésre válaszolva: totál nem ezen múlik


- egy férfi, nem pedig egy tinédzser.

2014. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond,mire várjunk ha ahhoz van kedvünk:)
2014. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért ne nem kell túlbonyolitani mindent!
2014. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen. Hol ez a lány?
2014. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Lányként, aki 2-3 találkozás után lefekszik az éppen aktuális udvarlóval, kérdezem, ez miért kizáró ok? Mármint, persze, nyilván nem fog egy olyan udvarolni nekem, aki sokáig akarja húzni a dolgot, de én se akarnék olyannal járni. Tehát ha mindkettőnknek igénye van rá, látjuk, hogy jól megvagyunk (2-3 találkozás alatt szerintem ez bőven kiderül), ebből akár több is lehetne, akkor minek várni? Vagy ez miért kizáró ok? Azt leszámítva, hogy rossz volt a szex, mert akkor nyilván jobb, ha elválnak útjaink, legalább az elején kiderül, és nem akkor, amikor már fülig benne vagyunk mindketten, és csak erőlködünk évekig...


Nagyon szépen kérem, hogy magyarázza el nekem ezt valaki :)



22/l

2014. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kendrazoltan ***** válasza:

Ezt már vagy ezerszer leírtam itt korábban, de akkor újra a saját véleményem:


Nagyon fontos egy párkapcsolatban, hogy mennyire működik a szex...azt kell mondjam, hogy lehet két ember emberileg bármennyire egymáshoz illő, ha a szex nem működik, megette a fene az egészet, mert előbb vagy utóbb az egyik kifelé fog kacsintgatni. Nem azt mondom, hogy egyből a legelején le kell feküdni egymással, viszont nem árt a korai időszakban kideríteni, hogy szexuális értelemben mennyire pendül egy húron a két fél, mert bárki bármit mond, a szex igenis meghatározó tényező egy kapcsolatban, ami jobbá teheti a kevésbé jó dolgokat és ugyanígy rosszabbá is a legjobb dolgokat...

2014. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam olyan, aki szabályrendszer szerint randizik, hogy 2. randin ezt meg azt szabad, na a 3. már amazt is...ami jól esik, ahogyan a helyzet alakul. Így igen, volt olyan, hogy első randin lefeküdtünk egymással. Ez szimplán kémia. Mit udvariaskodjunk, várjunk, ha ott és akkor akarjuk és lehetőség van rá. Bár igen, emiatt a felfogás miatt (randiszabályok) utána volt bennem egy kis rossz érzés, meg is kérdeztem nem néz-e qrvának, hogy így történt. Nem nézett, évekig együtt voltunk és sokat szexeltünk. :)
2014. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!