Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal, aki 2-3 találkozás után lefekszik veletek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 13:46
1 2
 11/19 Panna_ ***** válasza:

ismerni kell azért a körülményeket, nem mindegy, hogy a szex előtt csak 1 kávét ittatok összesen, vagy olyan napokat töltöttetek együtt, hogy az felér 10 randival is (velem már történt, délben találkozás és annyira jól telt, hogy hajnal négyig tartott)

Plusz az sem kis dolog, hogy hány évesek az illetők. Harminc fele, miután mondjuk már akár válás is történt nem, nem gáz a gyors szex.

Elítélni senkit sem szabad amíg nem tudjuk a pontos részleteket.

2014. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én már írtam. Nőként! Nem kell vele sokáig várni, és attól senki se lesz könnyűvérű stb... inkább az elején, mint akkor amikor elképzeled milyen jó lesz vele a szex és a kapcsolat. Vártok-vártok, megtörténik mondjuk 1 hónap múlva, és óriási csalódás... semmi értelme...

Nálunk a 3. randin történt meg. Ott töltöttem az egész hétvégét, bemutatott mindenkinek, és azóta is együtt vagyunk. Szóval ez nem a számok kérdése...

De azért az első 1-2 randin nem ajánlatos.

2014. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
simán, ha egyébként tényleg össze is akarnánk jönni. Nehogy már ezen múljon...
2014. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel az első este az ágyban kötöttünk ki, és már jóideje együtt vagyunk, úgyhogy nem ettől függ.
2014. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
az összes ilyen,nekem ne álljon ellen,csak a többi reteknek aki még kúrta meg fogja.
2014. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kurtz Bickle ***** válasza:
A szeretkezésben központi szerepet tölt be az intimitás. Azt kell nézni hát, hogy ez a 2.-3. találkozásnál megvan-é. Ha például úgy érzem, hogy egyáltalán nincs bensőséges viszonyunk (még), ő viszont mégis ágyba akar már bújni velem; az úgy jön le, hogy neki csak ennyit jelent a szex. És bizony ez az én szememben negatív vonás. Szóval nem a "randik" számát kell nézni, hanem azt, hogy kettőtök összeérett-e már azzá a fogássá, amit a szeretkezés nevű fűszerrel lehet már tálalni. Bocsi, de főzőcskézős kedvemben vagyok...
2014. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

* aki 2-3 találkozó után ágyba bújik vele, az mással is megcsinálta már ugyanezt.


Felbontott karácsonyi ajándék meg nem ugyanaz, mint a becsomagolt!

2014. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17-18: ha már előtted volt férfival a lány, tehát nem szűzről beszélünk (és ezt bizonyos kor felett elvárni elég irreális lenne részedről), akkor nem mindegy, hogy a 2.-3. alkalommal feküdtek le (először), vagy az 50.-en? Nem értem ebben a logikát. A becsomagolt-kicsomagolt ajándékos dolgod meg csak akkor áll, ha te nem vagy hajlandó, csak szűzlánnyal összejönni.
2014. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!