Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, holnap találkozunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, holnap találkozunk, adjak még egy esélyt vagy ne?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy hagyjam a fenébe és ha majd fog teperni akkor talán jöjjek vele újra össze.Szerintetek?
2010. jan. 28. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Csak akkor ha télleg megbánta és bocsánatot kért, ha megalázkodik elötted, mert akkor komolyan gondolja. Egyébként még 1 esélyt mindenki megérdemel
2010. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt máskor is megfog csalni. Bármit mondhat. Igaz vannak kivétlek. A helyedben nem találkoznék vele inkább.
2010. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ.Ha csak csók volt, akkor igen.

Ha petting/szex akkor beszélgess el vele, s ha már tényleg nagyon esküdözik, hogy mégegyszer nem fordul elő, akkor igen, de csak egy esélyt.De ha mégegyszer megcsal, akkor már nem!(!!)

2010. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hagyd a francba. engem is csaltak már meg, elhagytam és nemsokkal utána lett a semmiből egy 4 éves kapcsolatom. nyugodtan hagyd el, mielőtt még egyszer megtenné. menj bulizz egy jót, hallgass a mindenkire.
2010. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az, hogy ha egyszer megcsalt, megteszi még egyszer. Én ilyennel már nem kezdenék. Ha szeretne, eszébe sem jutott volna megcsalni.
2010. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni,csak nem mindenki tudja abbahagyni.Ott már lehetett valami probléma,azt ezzel a nagy bünbánással megoldani nem lehet.Örökké fájni fog.Kiheverni pedig CSAK 1 hónap.Többet érdemelsz!!!
2010. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ilyen helyzetben, ha pl. visszafogadnád akkor ugysem lenne olyan bizalom felé,vagyis nem bíznál meg benne eléggé, meg a másik ha már egyszer megcsalt akkor ugyis megteszi mégegyszer mert hajtya a kíváncsiság, és tudja hogy ugyis megbocsájtol neki!De ha ugy érzed hogy nem szeretnéd ezt az egészet akkor tedd túl magad az egészen, az élet még sok szép dolgot tartogat neked!!
2010. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztató válaszokat :)

amúgy "csak" csók volt

2010. jan. 29. 11:14
 9/17 anonim ***** válasza:

akkor csókolgassa őt..

én kidobnám,de mondjuk attól függ mennyire szeretitek egymást,és mennyire bánta meg (:

2010. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Semmi féle képpen ne adj neki esélyt

egyszer megcsalt többször is megteszi !!!!

felejtsd el , vagy csald meg te is DE NE AGY NEKI EGY ESÉLYT SE !!!!! HA KÉPES VOLT MÁS NÖHÖZ HOZZÁ NYULNI

2010. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!