Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, holnap találkozunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, holnap találkozunk, adjak még egy esélyt vagy ne?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy hagyjam a fenébe és ha majd fog teperni akkor talán jöjjek vele újra össze.Szerintetek?
2010. jan. 28. 20:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy csók még nem a világ. De te érzed, ezek sok mindentől függnek, mióta vagytok együtt, miért volt az a csók, lehet valami olyan dolog miatt amit veled kellene hogy megbeszéljen. Nem azt mondom hogy valami hiányzik a kapcsolatból, de ha valaki mással csókolózik ott lehetnek elnyomott érzések. Szerintem bocsáss meg neki, de csak egy kiadós beszélgetés után ami tartalmazza a kapcsolat mindegy egyes szakaszát. :)
2010. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ha szereted akkor ahelyett h kidobod inkább beszélgess el vele egy kicsit(nagyon) ahogy az előttem lévő írta...mivel valószínűleg nem kíváncsiságból volt az a csók hanem valamit nem kap meg tőled...vagy valami nem működik köztetek és ezen csak 2en tudtok változtatni!


sok sikert!:)

2010. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 StephanieXx ***** válasza:
Nem szeretett teljes szívéből,ha megtette!
2010. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Valamelyik fél mindig megcsalja a másikat,a lényeg,hogy tud-e róla a másik fél.Legalábbis az emberek 70%-ánál így van,ha nem tévedek.

F/17

2010. jan. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ebből azt akartam kihozni,hogy szerintem eddig is csalhatott,csak most tudtál meg egy esetet,nem érdemel megbocsátást..
2010. jan. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt majdnem egy év...Mi lett Veletek?
2010. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Huu most igazan meglepodtem. :D Marciusban szakitottunk, azota joban vagyunk, mint haverok. Eltelt egy nyar, minden, mostmar nem hianyzik egyaltalan, es boldog vagyok nelkule. Igy vissza nezve nem is ertem, hogy lehettem ennyire naiv. :)
2010. dec. 28. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!