Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! 16 éves vagyok,4hónapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 16 éves vagyok,4hónapja élek szexuális életet és sehogy nincs orgazmusom pedig már mindent kipróbáltunk. Ti hogyan juttok el? Milyen pózban?

Figyelt kérdés
Légyszi kort írjatok! Előre is mindenkinek köszönöm a válaszaitokat!:-)
2010. jan. 28. 21:22
 1/8 LN09 ***** válasza:
Én 10 éve élek, és nincs, úgyhogy ne aggódj. Kevés nőnek van hüvelyi orgazmusa.
2010. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is szinte ugyanebben a helyzetben vagyok csak én fél éve élek szexuális életet, szal én is kiváncsi lennék :( :)
2010. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a nők 80 százaléka nem tudja elérni a szimpla hüvelyi orgazmust.én sem.viszont ha például ha ő ül,és én háttal ráülök,az ő keze szabad közben és izgatja a csiklómat,hihetetlen G-pontos orgazmusra vagyok képes,ami elvileg ugye a hüvelyihez tartozik,de ehhez nekem kell a folyamatos külső inger.és amikor egyébként elélveznél a csiklóizgatásától,de közben benned mozog,egészen más orgazmust élsz át,mint mondjuk egy szimpla orális kielégüléstől.ugyanígy kutya pózban is megtudjátok csinálni hogy közbe "benyúl" neked és izgat.én 3 éve élek szexuális életet,intenzíven,eleinte eléggé elvoltam én is keseredve.aztán rájöttem hogy nekem mi a jó:).20/L
2010. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is 16 vagyok, már több mint 1 éve élek szexuális életet. volt már orgazmusom:) azt a pózt próbáltátok már,hogy a lábad a nyakába teszi? úgy a legkönnyebb elérni a g-pontot. nekem se lett rögtön orgazmusom, kb. már 4 hónapja együtt voltunk, és talán akkor(nem emlékszem a pontos dátumra). valószínűleg az izgalom miatt is lehetett, mert házibuliban csináltuk.:) de szerintem egyénfüggő is!
2010. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ami nekünk bejött és nagyon durván kb 5-6 szor eljutott agy a csúcsra a párom, hogy hason fekszel és úgy van feletted a pasid, vagy állva hátulról:)
2010. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az is lehet,hogy csak a pasid béna:)sajnos van ilyen!
2010. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem kis időnek ek kell telnie hogy feloldódjanak teljesen a gátlások..én is így voltam vele néhány hónap szexuális együttlét után volt orgazmusom..és amig nem volt mindig egyre közelebb kerültem hozzá...ha a pasid figyel rád meg minden akkor nemsokára lesz..:)

18/L

2010. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg adjam a címem?:D
2010. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!