Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki? 15

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy az egyik srác az osztályból rendszeresen megbámul. Közben meg ezerrel csajozik a felsőbb évesekkel. Nagyon nagyon kedves velem, ha beszélünk. Nekem is kezd tetszeni. Én is tetszek neki? És ne írjátok légyszi, hogy azért bámul, mert ronda vagyok. Nem vagyok az. Tényleg normális válaszokat szeretnék, mert nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Ha tényleg tetszek neki, miért csajozik folyton?
2014. nov. 17. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
kanos a kölyök
2014. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből ez nem derül ki. És nem akarok szemét lenni, de attól, hogy te nem érzed magad csúnyának, attól az ő szemében még lehetsz az.
2014. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos lehetsz benne, hogy nem vagyok. És nem vagyok magamtól elszállva, sem nagyképű sem vagyok. Akkor azt mondd meg, egy sác, ha rondának tart egy lányt, ennyiszer megbámulja? Sőt volt olyan, hogy beszélgettem valakivel az ebédlőben, mellettem ült és folyamatosan csak nézett.
2014. nov. 17. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nagyon csúnya vagy

En azt szoktam ennyire bamulni

2014. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ez előző válaszírókkal ! Szerintem tetszel neki nagyon és lehet hogy azért csajozik hogy féltékenyjé tegyen!
2014. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!