Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merre kéne tovább mennem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre kéne tovább mennem, és hogyan?

Figyelt kérdés
A barátnőm most szakított velem nem rég. Azt mondta szeret és hogy majd velem szeretné leélni az életét, de nem most, mert pasizni szeretne még, neki nem kell komoly kapcsolat. Persze előtte meg komolyra vágyott mert sokszor átverték. Ez normális?!?!?! Most azért mondta hogy ha nem úgy alakulnak a dolgai vissza tudjon jöjjön, vagy tényleg komolyan gondolja? Nagyon szeretem de teljesen tönkre tett. Azt mondtam neki hogy várok rá, de nem tudom igazából hogy merre tovább. Én úgy érzem korrekt voltam vele, ő viszont megcsalt. Igazából nem értem miért kell, de nem tudok nélküle meglenni és sajnos amióta nem vagyunk együtt sokat iszom, nem alszom stb. mi lenne a helyes döntés?
2010. jan. 28. 22:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves lányról van szó, jól érzem?
2010. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
lassan 20as fele...
2010. jan. 28. 22:03
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Aha.. Hát, azért le a kalappal. Szakít, de azért "majd Veled akarja leélni az életét"... Blablabla. Elég sokat hihet magáról.
2010. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre már nem is tudok mit írni... hagyd a fenébe, nem éri meg a szenvedést.
2010. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Ha nagyon szereted, várj rá ameddig tudsz.
2010. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ez a baj...Hogy az van benne hogy ha visszajön akkor egy életre megbánom hogy ott hagytam..Alig bírom ki hogy ne hívjam, ne írjak neki. De közben teljesen kikészülök idegileg.Már 3 hónapja teljesen kész vagyok:(
2010. jan. 28. 22:06
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Barátom, én 5. hónapja.
2010. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem amint ha felszedsz egy lányt, akkor rögtön jelentkezni fog.
2010. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt is jól fogalmaztam meg:D sry
2010. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj már bele:

Te látsz egy szemernyi logikát abban amit mond? Egy nő azzal akarja leélni az életét, akit szeret, és akit szeret, azt nem hagyja ott, főleg azért nem, hogy mások után mehessen.

Veled megtette. Nem akarlak elkeseríteni, de elé kevés esély van arra, hogy ez a lány érez valamit is irántad.

Neked nem lenne jobb boldog párkapcsolatban élni? Ahol nem kell attól félned, hogy a nő akármikor otthagyhat, mert mással akar lenni? Ahol megvan a feltétlen szeretet mindkét fél részéről, és meg is érdemlitek egymást? De, neked ez kell.

Ismerkedj, próbáld elfoglalni magad, és mindenképp felejtsd el ezt az asszonyállatot.

2010. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!