Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy mi ez?

Figyelt kérdés
(én 15/F) egy éve a szülinapom után néhány nappal elmentünk bulizni egy csoportal és ott egy haveromtól megismerkedtem egy családdal (lány , huga , bátya , öccse) és velük már az első alkalommal jól össze haverkodtam és azután kb minden hétvégén kijártunk szombaton ugyan oda és dumáltunk egy kicsit ittunk is és jól éreztük magunkat és azzal a lánnyal sokat facebookoztam. aztán észre kb a 3 héten hogy tetszik nekem és hogy aranyos meg minden és egyszer át is öleltem és az nagyon jó érzés volt (igaz azért mert elkezdett sírni magán okok miatt) és tök jó volt. ezek után kb minden nap facebookoztunk 1 hónapig(sajnos). utána egyszer megint jött egy ilyen össze jövetel és akkor az volt hogy üvegeztünk és ott az volt hogy neki lekellet engem smárolnia (életem első smárja volt) és ott nekem végem volt utána megsem birtam szólalni egyfolytában arra gondoltam és ezek után már nem annyira találkoztunk mert eljött a vakáció! ott valamiért nem találkoztunk. utána pedig nem rég csináltam egy bulit amire csak ezt a csoportott hívtam el és... olyan jó volt hogy ládtam őt és tudtam vele beszélni és most azóta is csak rá gondolok(am 19 múlt :D)
2014. nov. 17. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az.
2014. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ühüm :)
2014. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!