Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker0012 kérdése:

Most akkor mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, minden nap beszélünk, meg szoktuk egymást ölelni, és folyton beszélünk, suli után, közben, de még éjjel is, már hívott fel magához, multkor meg kérdezte, hogy járjunk e, mondtam neki, hogy oké járjunk, aztán mondta, hogy nem biztos, hogy jó ötlet, mert akkor többé nem lennénk barátok, fél attól, hogy elveszít, aztán kb 2 hete meg kérdeztem, hogy járunk e, erre azt mondta, hogy "nem tudom..."


aztán mikor át öleltem, mondtam neki, hogy gondolja át, erre azt mondta, hogy oké, és azóta nem tértünk rá errre a témára


Mi tévő legyek??????


UI: facebookon folyton sziveket küldözgetünk egymásnak, meg sokszor ìrom neki, hogy szeretlek, erre ő is pozitívan reagál!!!



2014. nov. 17. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra, és mondd meg neki, hogy már így is úgy is vége a barátságotoknak, ha többet éreztek a másik iránt.
2014. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De erre, nemleges választ is kaphatok, nem? Nem akarom elveszíteni azzal, hogy megmondom neki, hogy már nem vagyunk barátok,
2014. nov. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!