Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem beszél rólam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél rólam a barátainak és nem mutat be se nekik, se egy családtagjának se?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet, hogy kicsit hosszú lesz, de kérlek olvasd el! 3 hónapja járok a barátommal. Igazából jó a kapcsolatunk, érzem, hogy egyre jobban szeret, mondhatni harmónikus a kapcsolatunk, bár sajnos heti 1x tudunk kb találkozni. Az én családomból már sokakat ismer, mert leginkább nálunk vagyunk én pedig még a szüleimmel élek. Ő már jó ideje elköltözött a családjától, messze is élnek tőle és nem is jó a kapcsolata velük. Haza kb 4 havonta 1x megy, azt is csak akkor, ha épp nagyon muszáj. A régebbi jóbarátai is onnan vannak, így velük se tud nagyon találkozni. Ami kicsit furcsa nekem, az az, hogy mikor ilyenekről beszélgettünk, hogy ki mit oszt meg a kapcsolatunkról meg a másikról az saját környezetének, kiderült, hogy ő nem sokat mesélt rólam a barátainak, se a családjának, kb annyit tudnak, hogy van barátnője. Azt mondja, ő szereti megtartani magának a magánéletét, és minél kevesebbet tudnak róla mások, minél kevesebbet mesélek róla másoknak, annál jobb. Ezzel én is így vagyok, bár azért már sokaknak meséltem róla, de nem teregetem ki a dolgainkat másoknak. Szerintem ez teljesen normális, hogy legalább a közeli barátoknak beszélünk egymásról és be is mutatjuk nekik egy idő után. Megértem, hogy az előbb említett dolgok miatt nem tud bemutatni a hozzá közelállóknak, elvégre alig látja őket, ezt nem is várom el. De például az egyik nagymamája közel lakik hozzá és ő már mondta neki, hogy szívesen megismerne engem, de a barátom csak annyit mondott neki, hogy ráér az még.

Szerintetek ezt mire véljem? Miért nem beszél rólam még a közeli barátainak se? Miért nem mutat be legalább a nagymamájának?

Köszi a válaszokat előre is. :) 19/L



2014. nov. 17. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan azt gondolja, hogy nem lennél jó véleménnyel a családjáról. Hirtelen erre tudtam asszociálni.
2014. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen nincs kedve bemutatni nekik. Barátaimnak én sem szívesen beszélek a barátnőmtől, mert jönnek a nem vicces poénok, oltások.
2014. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!