Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Minden nap szoktunk beszélni órákat. Elég messze lakik. Ma utoljára fél 2 körül beszéltünk telefonon. Egy óra múlva fel akartam hívni de pont dolgoztam, aztán meg nem akartam zavarni mert tudtam, hogy iskolába megy (esti tagozatra jár) Kb. 8-ko vége szokott lenni. Közben írtam neki 1-2 sms-t de már az is aggasztó volt, hogy azokra sem válaszolt.

8 körül hívtam először és azóta többször is, de ki van kapcsolva. Nem látta amit fészen írtam neki, semmire nem válaszol(t). Ilyen még nem volt, pedig semmi veszekedés vagy ilyesmi nem volt köztünk.


Attól félek, útközben történhetett valami, mert mindig biciklivel jár. Ha a telefont hagyta volna el, akkor még neten írhatott volna.


Most írtam egy papír alapú levelet és holnap reggel elsőbbségivel elküldöm neki, (beleírtam a számomat is ha elhagyta volna a telóját és nem tudná) de az is csak szerdán ér oda legkorábban :(


Nem nagyon van barátnője, akit ismerek ő fészen nekem nem ismerősöm és nem is biztos, hogy tudja mi van vele.


Most mi legyen? A szülei sokszor cseszegetik sajnos...


Várjak vagy csináljak valamit?


2014. nov. 17. 22:24
 1/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Hívd Liam Neeson-t,mert 24 óráig még a rendőrség se keresné.


Nem hagyhatta el a telefonját,áramszünet,net hiány?

2014. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit
2014. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
keresd az Albánoknál
2014. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Máris indulok!


Üdv,Columbo.

2014. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesek vagytok..

Ha áramszünet van, attól még a telefonok működnek.


Reggel küldök egy táviratot, valaki csak átveszi. Az a leggyorsabb papír alapú közlési forma. Sürgős esetben 4 órán belül megkapja az illető.

2014. nov. 17. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
megcsal lehet, éppen nyög ahogy kurja egy feka a másik meg a szemére élvezz.
2014. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
milyen távirat? te miről beszélsz? egy délután nem jeletkezett és leveleket küldözgetsz? :D ha valami baja lenne a szülei már szóltak volna, vagy vársz 1-2 napot és elmész személyesen.. ha valami baja van te azt a leveleddel már baxhatod, ha meg nem akar válaszolni akkor is bachatod a leveledet a táviratoddal együtt
2014. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen hozzáállással mindenkit az őrületbe lehet kergetni idővel..

Hagyd békén, ez a legjobb amit tehetsz!

Az okés h érezze a törődést, de akkor amikor mellette vagy, és nem úgy hogy cseszegeted minden percben :)

nemtudom te hogyvagy, de én valahogy egyáltalán nem vonzódom az olyan csajok után, akik ennyire "féltenének". Van egy egészséges határ, mint a nevében is látod (csodálatos anyanyelvünknek köszönhetően) egész-ség, és van egy fél-tékenység, egy egész ember mellett lenni jó, de egy fél-ember mellett pont hogy nem..

2014. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!