Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudnád fogadni ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád fogadni ha a feleséged más férfitől várna gyereket?

Figyelt kérdés
a statisztika szerint sok ilyen van!
2014. nov. 18. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A csaj a zabigyerekkel együtt "gyorsabban szállna mint apám cipője fürdés esetéjén" az életemből.
2014. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugy erted hogy olyasvalakivel ismerkedtem meg aki mar terhes volt, es igy vettem el, akkor igen.


Ha ugy hogy felrekavart es felcsinaltatta magat massal, akkor nyilvan nem.

2014. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha olyan idióta feje lenne a gyereknek, mint a szomszédnak vagy a postásnak, akkor tuti nem tudná bemesélni, hogy az én gyerekem. ---> Kitenném őket az utcára.
2014. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben? Nem mindegy!
2014. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noydra ***** válasza:
Mutatnál erről hiteles statisztikát?
2014. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem vennék feleségül az ismeretségtől számított 9 hónapon belül, azaz nem jöhet számításba az, hogy még az előző pasijától van. Ebből következik, hogy megcsalt, azaz repül, babázzanak a szeretőjével.
2014. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem!Én biztos nem nevelném más kölykét!
2014. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bár nő vagyok, de erre nem lennék képes, szeretem Párom, ahhoz meg, ez elfogadhatatlan számomra, van gerincem. Nem azért vagyok Vele, hogy ezt tegyem.

Igaz mindenki azt csinál az életével, amit akar, bár sajnálom azt a szegény gyereket, aki erről az egészről nem tehet.

2014. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem! Nincs mit magyarázni!
2014. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mi van abban az esetben,ha a gyerek lehet,hogy a tiéd 50-50% ba?
2014. nov. 20. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!