Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti milyen viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen viselkedést vártok el a kapcsolatban egy 28 éves férfitől?

Figyelt kérdés
Gondolom a zselézett haj,páváskodás a tükör előtt és ilyen képek a neten ahol tükör előtt pózolgat nem nagyon jön be nektek.
2014. febr. 10. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem ezt várnám el egy 28 éves férfitől. Ez szerintem nagyon menő egy 18 évesnél. 28 évesen inkább a jó megjelenés, a kellő komolyság (komoly kapcsolat kiépítése, munkahely, egzisztencia), határozottság jellemezze! Zárójeles, de nem hanyagolható szempont, ebben a korban már illik jó anyagi háttérrel rendelkezni (nem óriási megtakarításról beszélek, de azért ne az ablakon dobálja ki a fizetését). Ja, és közel a 30-hoz, feltétlenül le kell válni anyuciról! Ez az én elvárásom volt! Biztos kapok majd hideget, meleget, de akkor is, én így gondolom! :)
2014. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólóval, csak még annyival egészíteném ki, hogy már ne a buli legyen az első az életében. mindenkinek kell a kikapcsolódás, de én minőségi programot várnék el, nem azt hogy elmenjünk egy disco-ba és igyunk. Mi, lányok szeretjük a vicces pasikat, de azt minden férfinak tudni kell, hogy mikor kell komolynak lenni.
2014. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

legyen számára fontos az, hogy meglepje a párját csak úgy(természetesen szülinap,névnap,karácsonykor is-hisz ez alap)


ne legyen sóher,ne legyen link alak,legyen tisztességes munkája


az összkép a fontos..magas,ápolt,átlagos testalkat,korának megfelelő ruha(sötét farmer,ing,normális tiszta cipő mindenkinek jól áll)

2014. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
közös érdeklődés,hasonló környezetből jöjjön mint én
2014. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!