Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb.2 hónapja volt utoljára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.2 hónapja volt utoljára normális szex. Mi az oka? Az én "hibám", mert egyszerűen 3 év után már nem megy a nedvesedés egyik pillanatról a másikra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1. nem szedek fogamzásgátlót

2. a párom vibrin gondolkodott, lehet azzal be lehetne indítani, de bármennyire nem vagyok prűd, nekem az sok...

3. kb. tavasz óta van ez az állapot, nyáron picit feljavult, de most tovább romlik.


Amikor legutóbb mégis ráizgultam, akkor ő aznap már 2x kiverte, mert ugye megszokta h nincs szex, és így nem igazán maradt kemény...


Másnál is volt ilyen?


Ja és gumit se használtunk, tehát az izgalomforrás is meglehetett volna... de nem :(



2014. nov. 18. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sok fűszer növeli a libidót, ellenben a nyugtató, allergiagyógyszerek csökkentik. Mozogjatok, hogy formálódjon a testetek, így izgatóbbak lesztek egymásnak!
2014. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nedvesedsz vagy csak idő kell hozzá? Ha csak idő, akkor türelem a pasid részéről illetve orgazmus után megindul a nedvesedés reflexszerűen, és pl nyalni meg a csiklót izgatni lehet "szárazon" is. Ha ezen görcsölsz, hogy nem nedvesedsz, akkor nem is fogsz. Nekem ugyan fogamzásgátló okozza a történetet, de még sose maradt el szex, mert egyik percről a másikra nem nedvesedtem. Egyébként van egy nagyszerű találmány is, úgy hívják síkosító, egy borsónyi és olajozottan megy a történet.
2014. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg hogy 1-2 hétig egyikőtök sem masztizik utána tuti jobban fogjátok kívánni egymást és kevésbé lesznek nedvesedési meg merevedési akadályok.
2014. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nyalást nem szeretem... nem tudom miért, az exem elég rosszul csinálta, és az az élmény óta inkább hanyagolom. Mellesleg meg úgy érzem, h szex közben előjön minden gondom-bajom, és a halál f....szára kívánnám az egészet... :(


Sikosítóra mi is gondoltunk már :) Az tuti? De hogy is használják?

2014. nov. 18. 14:32
 5/19 A kérdező kommentje:

Én nem masztizok... mintha kikapcsolták volna nálam az izgalomgombot...


Ő meg masztizik, mert elmondása szerint reggel nagyon fáj a hasa, ha nem teszi. Engem ez nem zavar, csk ne menjen a szex kárára. Régebben nem így volt... de most hogy csk random jön a szex, kb. havonta egyszer, akkor így előre nem tudhatja h nekem éppen mikor lesz kedvem...

2014. nov. 18. 14:33
 6/19 csabika1971 ***** válasza:

Hány évesek vagytok, hogy még azt sem tudjátok miképpen kell a síkosítót használni.

A férfi bekeni a szerszámot vele közvetlenül a behatolás előtt!

2014. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A fejedben kellene helyre tenni a dolgokat ha a pokolba kívánod az egészet közben. Nekem is van olyan, hogy stresszes vagyok, előtte semmi kedvem, megcsókol, összebújunk és jön a kedv és inkább azért szidom magam, hogy milyen marha voltam, hogy előtte máshogy gondoltam.


A síkosító meg annyi, hogy mintha testápolóval bekené a barátod a farkát meg egy kicsi rád, akár ujjazásként "bekenegetve" és kész is.

2014. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igazán próbálhattad volna elmagyarázni neki mi az amit nem jól csinált a nyalásnál ahelyett hogy inkább hanyagoljátok az egész témát.
2014. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

24 meg 28... de pl ezt nem tudtam :)


igen, a fejemben kellene.. de valahogy nem tudok lazítani, tényleg sokat stresszelek.. idegesítenek azok a szokásai amik régebben annyira nem idegesítettek.. félek h elmúlt a szerelem, de ez nem lehet, mert már komolyan terveztünk... :( legalábbis az utóbbi időben, mert előtte eléggé elhanyagolt...

2014. nov. 18. 14:38
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem nem jött be és miért csináljak valamit, ami elsőre nem tetszik??? hadd döntsem már el én...


Nem tudom, hogy mit magyarázzak el neki... Nem tudom, hogy hogy esne jól... csak nem értem magam, hogy hogy válhattam ilyenné, amikor régen igazi kis nimpho voltam..

2014. nov. 18. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!