Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy 26-7 éves férfi nem igényel párkapcsolatot? Milyen következménye lehet?

Figyelt kérdés

A bátyámról van szó. Kijárta az egyetemet, jó munkája van, annyit keres, hogy már engem pénzel, mert nem tud vele mit kezdeni. Albérletben lakik egy jó barátjával, néha elmegy társasággal kocsmázni, de alapvetően a szabadidejének 99%-t sziklamászással, edzéssel, ilyesmivel tölti ki. Nem azt mondom, pompás dolog, minden hétvégén mennek külföldre nagy sziklákat megmászni, Tátra, Ausztria, Horvátország, minden van ott. Nincs, és legjobb tudomásom szerint nem is volt barátnője. Pedig minden testvéri elfogultság nélkül is mondható, hogy helyes pasi, jó fej és okos.


Amikor felmerül a téma, gyorsan hárít. Mondván, hogy majd amikor eljön az ideje, most nem, még nem akarja. Még előtte ezt meg azt a falat meg kell mászni, ilyen meg olyan helyekre el kell jutni...


És tény, nem azt mondom, 26 évesen nem várom el tőle, hogy máris családot alapítson, csak attól félek, mire eljut addig a pontig, hogy oké, most már akarja, igényli, akkor komoly problémái lesznek, mert a tapasztalat hiánya, mert a nem tudom micsoda. 30 évesen párt (és tapasztalatokat) keresni szerintem sokkal nehezebb, mint tizen-huszon évesen. Vagy tévedek?


Tudom, nem az én dolgom, de azért érdekel, hogy ez mennyire "normális", tényleg lehet-e később ebből problémája?


Sajnos nem tudom a helyébe képzelni magam, én nagyon emberközpontú vagyok, a családalapítás az egyik legjelentősebb célom az életben, így nyilván látszik, hogy jellemre nagyon különbözünk. Ezért kérem a segítségeteket, vagy legalábbis, egy jó fejbekólintást, mert ha azt mondjátok, hogy ez így természetes, sokan vannak ezzel így, akkor oké, kevésbé fogom félteni. Csak most ugye nekem nehéz megértenem ezt, hiszen nekem teljesen mások a fontos dolgok.


Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsánat, hogy hosszú lett.


22/l


2014. nov. 17. 13:59
 1/7 tarnai ***** válasza:
Látszara nincs baja, lehet h meleg, vagy nem, de azt tuti nem akaraja a 22/l huga orrára kötni.
2014. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy esetleg a saját neméhez vonzódik?
2014. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pszi1984 ***** válasza:
Nagyon érdekes a kérdés, amit felvetettél. De hisz ezért vagyunk különbözők. Számára pont annyira fontos a munka, hegymászás, mint számodra a család és gyermekvállalás. Nézd, nem azt mondom, hogy ez teljesen normális, sőt, azt kell mondjam nagyon jól látod a problémát, de Ő ezt az utat járja. Lehete 30-35 éves korában jön rá, hogy már mindent látott és átélt amit szeretett volna, s mostmár jöhet a kötöttség és a családi boldogság. Még akkor sem lesz elkésve egy férfi. Nem kizárt, hogy azonnal talál egy 25-30 éves nőt maga mellé, aki a többszöri csalódás után fogja értékelni a testvéred tiszta érzéseit. nem gondolod..? :) Nagyon rendes testvér vagy. De úgy gondolom, 30-35 éves koráig aggodalomra nincs okod.
2014. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Okos ember, pláne amilyen nők vannak, de nem tudhatod a szexuális igényeit miképp elégíti ki, lehet hogy akad azért csaj ilyesmire, és ez épp elég neki.
2014. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyankor szoktunk ilyeneket mondani, ha kevés az önbizalmunk, és félünk a nőktől. Egyszerűbb ezt mondani, mint nekiállni az ismerkedési nehézségeinket ecsetelni.
2014. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Albérletben lakik egy jó barátjával"


Lehet, hogy túl jó az a barát...

2014. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 25 éves vagyok, bár nem járok Ausztriába hegyet mászni, De a kapcsolat a legutolsó dolog ami most hiányzik az életemből. Nem is nagyon érdekel a kapcsolatosdi! Immáron 3 éve nagyon jól megvagyok egyedül!


Mennyire normális? gondolom neked egyáltalán nem az, nekem meg teljesen az! De leírtad a választ "Tudom, nem az én dolgom"


Pontosan! Foglalkozz a saját életeddel! Az övét meg hagyd meg neki!

2014. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!