Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lusta ennyi nő, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lusta ennyi nő, miért büdös a házimunka? Mit tudok tenni hogy észheztérítsem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet azért aki. De valami félelmetesen lusta. Hazaér a munkából és csak elterül, pedig ugyanúgy 8 órát dolgozik mint bárki más. Hétvégén pedig a barátnőivel van vagy valami programot csinál így házimunkát az közel 100%-ban én viszem férfi létemre. De ha én nem csinálnám meg az egész lakás szétesne pár hét alatt.

Mosogatás, mosás, bevásárlás, főzés, a kávéspoharakat utána én szedem össze. Még a ruhásszekrényében is képtelen rendet tartani, ezért tőlem kér zoknikat xD

Az a baj a húgom is ilyen szétesett lista és rendetlen pedig Ő is 24, ez valami járvány a mai nőknél?

Ez a nulla házimunka, mindent a férfi csináljon?


2014. nov. 18. 14:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanezt lehetne mondani néhány férfiól is... minden attól függ h mennyire szereti a tisztaságot.
2014. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%

Ha látja, hogy más megcsinálja, akkor minek strapálja magát?

Legyél határozottabb és beszéld meg vele normálisan.

2014. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
12%
Te lakásod vagy az övé?
2014. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Hagyod magad.
2014. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 DanteSparda ***** válasza:
66%
bár egyetértek vele hogy lusta a csajod viszontazt állitani hogy férfi létedre te takartisz stb eléggé sexysta úgy besélzs mintha ez a nő dolga lenne
2014. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
54%
3-as de egy undorító hozzászólás volt.... Attól, hogy nem az övé attól még abban a házban szarik! De egy nyomorék lehetsz.
2014. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Lenyegtelen, kie a lakas. Ha kozosen aknak benne, kozosen kene vegezni a dolgokat.
2014. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
10%
Nem sértésből, de nincs neki egy füstösség a véribe? Fürdésben elfogadható a szintje? Edényekkel hogy áll megeszi a koszos tányérból a vacsorát? Ha igen akkor törődj bele, hogy nemigen lesz változás. Nekem húgom ilyen, trehány, nagyjából mosogat és hetente egyszer fürdik igaz akkor 4-5 órán keresztül... Elvileg a füstösek ilyenek.
2014. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
54%

Na az ilyen nővel biztos nem élnék együtt! Inkább élek akkor egyedül. Én biztos kiraktam volna már a lakásból. Vagy ha nem az enyém, én mentem volna el onnan... Sosem mondom azt, hogyha valakivel együtt vagyok, csináljon mindent egyedül, mert nem megoldás. Tudok segíteni, de az hogy valakit nonstop kiszolgáljak, az nem megy. Szedje össze magát, aztán kezdjen magával valamit. Meg a haverok? Oké lehetnek haverok, de előbb legyen rend, aztán lehet haverozni. Bár én ezt a haverozást se nézem jó szemmel. Rövidtávon eltűrném, de az is buktató lenne.


Véleményem: Ha eszed van ott hagyod!!!


Egyébként nem minden lány/nő ilyen! Vannak igenis igényesek. Általánosítással nem szép dolog sem nőt, sem férfit megbántani!

2014. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy barátnőm. 19 éves kora óta egyedül lakott, mert már az egyetem idején volt saját lakása.


Az nem kifejezés milyen trehány volt. Nem porcicák voltak nála, hanem pororoszlánok. Hetekig gyüjtögette a csetrest a mosogatóban. Egyedül a ruhái voltak tiszták, mert mosni mosott.

2014. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!