Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 hónapos kapcsolat, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapos kapcsolat, ahol együttélés van? Hogyan telik az otthon töltött időtök?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy mennyit vagytok a párotokkal ebben az időben? hogy osztjátok be? ki mikor "vonul el" a saját dolgaival, hobbijaival foglalkozni? mennyit beszélgettek? egyáltalán beszélgettek a belső dolgokról is? vagy csak a napi eseményekről?

Azért érdeklődöm ennyire, mert úgy érzem, mintha nem együtt, csak egymás mellett élnénk :O otthon házi munka, vacsi (itt együtt vagyunk, és beszélgetünk, kb. negyed óra) fürdés, elpakolás, a részemről, Ő addig gépezik.... én gyerekkel tanulok, bepakolunk, fürdetés... majd 9 körül "beesem" az ágyba.... kb. fél 10-re alszom is.... Őt nem tudom mikor kerül mellém, mert már alszom....

Máshol is így van ez?



2014. okt. 6. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez furcsa mondjuk.....Mi folyamatosan együtt vagyunk.Egymással foglalkozunk mindig, vannak dolgaink a ház körül, vannak témáink, zene filmnézés nagyon sok szeretkezés. Nincs ilyen, hogy saját dolgaink ...nem tudom. Mi mindig együtt mozgunk...Engem érdekel a zene és őt is. Őt érdekli a foci és engem is. Nincs magánszféránk vagy mi de nem is akarjuk. Egyébként belső dolgokról is beszélünk és mindig együtt fekszünk le aludni. Maximum a délutáni alvás zajlik külön ha van ilyen.

23L

2014. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a választ! Igazából jó ilyet olvasni, hogy tudom, nem én akarok olyan dogot, ami csak számomra létezik... mert máshol is így van....

szerencsés vagy! :)

2014. okt. 6. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk az első hozzászólóhoz hasonló a helyzet, viszont nekem már nagyon hiányzik az elvonulós rész. 10 hónapja vagyunk együtt, korábban rengeteg időm volt sorozatot nézni, gépen játszani, pihenni, de manapság nem sok részem van ezekből. Barátnőm és a kislánya rengeteg figyelmet igényel, amit meg is kapnak és nem sajnálom tőlük, csak néha vágyakozva gondolok vissza arra, hogy milyen is volt korábban. Hetente olyan egy-másfél órám van játszani, akkor is csak "gyerekbarát" játékokkal. Mindketten nagyon félősek és csak akkor tudok megnézni egy horrorfilmet, ha egyikük sincs otthon (egy hónapja talán nem volt ilyen). Minden nap gyerkőcöt suliba, meló, gyerkőcöt haza, tanulás vele, vacsi, esti rutin (fűrdés, veszekedés a fogmosáson meseolvasás) és úgy érzem, hogy én eltűnök az egészben.


Lehetne mondani, hogy miért nem fordítok magamra időt akkor mikor már mindketten lefeküdtek. Mert egyszerűen nem lehet. Már többször próbáltam, de amikor barátnőm lefeküdt, nem akar egyedül elaludni és azt is rossz néven venné, ha utána még felkelnék.


Imádom őket, csak néha hiányzik a "magány" :)

2014. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló! nagyon jó ember vagy, hogy megadsz Nekik mindent, amit szeretnének! :)

köszönöm a válaszod!

én azért ennyire nem venném igénybe a párom jelenlétét, mert a tanulás, fürdés, altatás részből Ő nem veszi ki a részét... addig nyugodtan foglalkozhat mással.

Az esti közös elalvások viszont hiányoznak nagyon :(

2014. okt. 7. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!