Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg lehetetlen az internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen az interneten megismerkedni, normális, értelmes, kedves lánnyal?

Figyelt kérdés

Facebook-on úgy gondolom egy értelmes lány nem válaszol, ha ráírok csak úgy ismeretlenül.

Az internetes társkeresők egyenesen botrányosak, egy értelmesen megfogalmazott levélre KB 20 nőből 1 hajlandó válaszolni. :) Az ilyen félig meddig közösségi, félig meddig ismerkedős oldalak, BADOO, HOTDOG, stb még ennél is botrányosabbak.

A chat oldalak meg az internet legaljává váltak az elmúlt 3-4 évben. Oda már jó érzésű ember nem jár föl. :)

Szóval vannak olyan helyek az interneten, ahova járnak még egyáltalán, normálisabb belső világgal, életszemlélettel rendelkező lányok ismerkedni?



2014. nov. 18. 16:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom 4-5 éve milyenek voltak a netes társkeresők, én az utóbbi 1-2 évben próbálkoztam, és hát nem hogy 5 nőből 3 válaszol, talán ha 50-ből válaszol 3 az már nagy eredmény. :) És nem sablon, gyorsan összedobott, helyesírási hibáktól hemzsegő levelet szoktam küldeni. :)
2014. nov. 18. 20:48
 12/17 anonim ***** válasza:
Vannak, pl játékokban gamer lányok :) Én ott ismertem meg egy nagyon kedves lányt.
2014. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én normális, értelmes és kedves lánynak tartom magam, akivel sok mindenről lehet beszélgetni. Én is regisztráltam több ilyen ismerkedős oldalra is és ott találtam meg a jelenlegi barátomat is, úgyhogy abszolút nem lehetetlen szerintem az interneten rátalálni a nagy Ő-re a mai világban. :)


Mondjuk tényleg vannak buktatói a dolognak és sokan tényleg csak hülyíteni akarnak (fiúk és lányok egyaránt), de nem szabad elkeseredni és feladni, mert ha végül megtalálod az igazit, akkor mindez megérte. Főleg ha olyan típusú ember vagy, aki személyesen nehezen ismerkedik lányokkal.

2014. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, ha 1-2 év alatt se jött össze normális csaj. Nem hinném hogy túl sokat változtak volna a társkeresők pár év alatt. Mindenhol vannak akik csak szórakozni akarnak, és olyanok is akik valóban szeretnének párt találni.
2014. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hát én szerintem a normális lány kategóriába tartozok.Ha valaki ismeretlen rámir facebookon először mindig megnezem ki az, van e fent róla kép tehát nem kamu profil-e esetleg és ha nem az akkor visszairok neki. Olyankor rövid válaszokat adok tehát nem árulok el mindent magamról mert ugze nem ismerem de visszairok:)
2014. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Andicika ***** válasza:
Szerintem is vannak rendes csajok interneten is. Megeshet h egy normalis csajnak nincs ideje kozossegbe menni ezert nincs pasija vagy csak siman nm mer kozossegbe menni. Velem is ez a baj. Nm tudok menni semmerre csk nagyon ritkan
2014. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is elég "rendes" csajnak tartom magam- remélem mások is. :D De nem nagyon ismerkedek neten max facebookon, itt is akivel írtam lekopott nem sokára. Inkább 3D-ben beszélgetek idegenekkel. :)
2014. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!