Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőcsábász férfiak megtudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőcsábász férfiak megtudnak változni?

Figyelt kérdés
Ezek a tipusú pasik mitől lesznek ilyenek? Mármint olyan mintha nekik nem is lennének érzéseik, simán megcsalják a párjukat, nem is őszinték hozzájuk, és a lényeg hogy minél több nőt megkapjanak. Sajnos nekem is volt nemrég egy ilyen és elhitetett velem szépet jót, tartott kb 4-5 hónapig, de normális kapcsolatról szó sem volt. Tudnak ők szeretni?
2014. nov. 18. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez a kérdés tuti kamu
2014. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem bennük van a hiba, hanem azokban, akik adják alájuk a lovat, és odadobják nekik magukat. Ha nem foglalkoznátok velük, ez a típus pillanatok alatt eltűnne.
2014. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kamu
2014. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak mert te a begyepesedett fejeddel nem vagy képes felfogni hogy mindig mást szeretnek?
2014. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ők lehet tudnak helyesen írni...
2014. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szia,hogy miért lettek ilyenek,azt nem tudom,de az az elképzelésem,hogy a kapósabbak biztosan szivesen váltogatják a kapcsolataikat az újdonság élményéért,mert megtehetik.Szeretni minden ember tud,de egy ilyen tipusu férfinak megkell találnia azt a lányt,akiért(SZERINTE)érdemes megváltoznia.Én nem próbálnék megváltoztatni senkit,egyszerüen hadj időt a kapcsolatnak,hogy kialakuljon.Pl várj a testiségekkel hónapokat,hogy lásd valóban érdekled e őt,vagy csk azt akarja.Vannak rendes férfiak is,ilyenekre ne pazarold az idődet.Remélem tudtam segíteni egy kicsit.
2014. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi a kamu? Ez csak egy kérdés? Van egy ilyen srác, aki egy beképzelt, csak magával van elfoglalva, senki más nem érdekli,és az sem hogy van most barátnője, de még nálam próbálkozik.És kitudja hány lánnyal szórakozik még.
2014. nov. 18. 19:23
 8/14 anonim ***** válasza:
még rá is teszel a kamura egy lapáttal. ilyen egyszerűen nincs, nem is volt, nem is lesz. álmodtad.
2014. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
TE miről beszélsz,magyarázd már meg! mi a kamu?
2014. nov. 18. 19:27
 10/14 anonim ***** válasza:
mit mi a kamu?? óvoda, b+
2014. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!