Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki ez a nő? Mutatja a szépet jót

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ez a nő? Mutatja a szépet jót

Figyelt kérdés

Van egy csaj elő adja magát hogy ő milyen rendes, aranyos , kis csaj. Be vallom én is azt hittem hogy ilyen. Csak ez járt a fejembe hogy ő milyen kedves. Én adtam neki szeretetet de én egy dekát sem kaptam. Ahogy telt az idő bizony én meg ismertem hogy valójában milyen. Egyik barátnőmnél sem voltam gyenge , manipulálható. Tudta hogy hogyan kell rám hatni. Mintha ő dominált volna , nagyon nehéz volt talpra állnom. Mindig azt mondta én nem érdemlem meg őt. Meg kértem hogy masszírozza meg a hátam ő csak ennyit mondott "Ez olyan mintha ki használnál". De végül meg masszírozta , kértem hogy mossa ki a ruhám. Először erre sem volt hajlandó mondtam jó akkor nem kell. De végül ki mosta ha már egyszer az ő kutyája piszkolta össze. Nem tisztelt, nem becsült ami valahol érhető is.

Később ott hagytam azóta teljesen más az egész.

Tisztel , becsül , fut utánam , pitizik hogy ne hagyjam el.

Ha veszekszünk nem meri fel emelni már a hangját.

kétszer kaptam pofont első jogos volt, második nem és ezt vissza is kapta.

Mondtam neki hogy én nem hívlak meg moziba , nem megyek veled.

Át jött kicsit be valóm el gyengültem mondta hogy ő majd meg hív. Én is vissza hívtam nem tudom el nézni hogy csak egy nő fizessen.

De azóta ha meg kérem valamire meg teszi, meg hív éterembe is , főz , mos , szekrényembe rendet rak.

Volt hogy anyukája panaszkodott el ment a csaj és nem rakott rendet maga után.

Haza jött a csaj és jól le basztam el pakoltattam vele.

Amikor ott vagyok szépen mosogat, takarít , főz , rendet rak és az anyát is vissza utasítsa ha segíteni akar.


Nem irányítani akarók , jobban szeretem az egyenlőséget.

Észre veheted magát tudja hogy hol a helye?



2014. nov. 18. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Jol ertem h megutotted a lanyt?
2014. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miva'?
2014. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
második pofont nem volt jogos. Igen de nem nagyot épp hogy csak. És igen ő miből gondolja azt hogy ha kedve tartja pofozhat?
2014. nov. 18. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik egyikőtök sem képes normális, emberi módon bánni a másikkal.
2014. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
idióta! Akkor sem ütünk meg lányt ha jogos lenne.
2014. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lanynal nagyon gaz, de fiunak elfogadhatatlan, megha egy tasli szintjen is van. Elso voltam.
2014. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

És mi a kérdés?????


Ajánlanék neked nagy-nagy szeretettel egy nyelvtan- FOGALMAZÁS, HELYESÍRÁS gyorstalpalót.

2014. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pánczél válasza:
Nőt soha semmilyen körülmények között nem ütünk meg! -.-"
2014. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tippre 12 éves vagy

majd felnősz egyszer

2014. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!