Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/ nők, akiknek a partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ nők, akiknek a partnere nem igazán mutatja ki f az érzéseit, ti hogy viselitek ezt?

Figyelt kérdés
Honnan tudjátok, hogy tényleg szeret titeket?

2014. okt. 1. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
az f nem kell oda bocsi :D
2014. okt. 1. 22:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Több mindenből lehet következtetni arra hogy mit érez. Viszont egy olyan nőnek aki igényli a szeretetet, az ölelést, a simogatást, annak hosszú távon nem lesz megfelelő egy ilyen pasi. Egy idő után egyszerűen kevés ha CSAK tudom hogy szeret.. Volt már ilyen :(
2014. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gesztusaiból, hogyan viselkedik veled, hogy beszél veled, hogy nézz rád, mennyire érdekli hogy vagy mi van veled. Szerintem egy férfin észre lehet venni azt amikor tényleg szeret. :) Ahogy rád néz és rád mosolyog szerintem az minden elárul.
2014. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben volt ilyen, de akkor még én is tapasztalatlan voltam és fiatal és annak is örültem, ha lefárad hozzám. Ma is értékelem ezt természetesen, de ha kimondani nem mondja, akkor kötekedem vele, felvidítom, akkor a mosolyán a pillantásán úgyis látni lehet, hogy hogy érzi magát velem. De embere válogatja, van olyan pasi, akinél a hanglejtésből is kivenni. Nagyon tág ez a dolog.
2014. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!