Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hallom hogy milyen jó a csók, ölelés stb a szerelmeddel, bizsergés, pillangók meg hasonlók. Nem mondom, hogy nem jó, mert persze kellemes, de semmi lenyűgöző nincs benne számomra, ha a barátommal csókolózok, csak egymáshoz tapasztjuk a szánkat, ennyi, semmi több. Velem van a baj, vagy az a "bizsergés, pillangók a gyomorban" dolog hülyeség?
2014. nov. 18. 23:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül senki sem állítja, hogy nem szereted. :) Én is szerettem az enyémet, de nem szerelemből.
2014. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
valakinek az orgazmus nem jön össze senkivel, neked ez, nekem meg óriásira nőtt a péniszem, ezzel együtt kell élni mindenkinek.
2014. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A legelső hozzászólónak van csak itt igaza!
2014. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert mondják, hogy nagyon vigyázz rá, mert ő szerelmes beléd, attól még te nem érzed ugyanezt, és amit szembejön veled egy olyan srác, akinél te is érzed a pillangókat, úgy fogod lekoptatni emezt, mint annak a rendje. Az még oké, ha két egymásba nem szerelmes, de egymást kedvelő személy összejön, mert nincs senkijük, legalább elvannak kicsit, de amikor az egyik fél teljesen bele van zúgva a másikba, aki nem viszonozza, az a kapcsolat nagyon csúnyán fog véget érni.
2014. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok pszichopata!
2014. nov. 19. 17:44
 16/16 anonim ***** válasza:

nem hát, de kicsit érzéketlen vagy, nem? még nekem is jól esik fiú létemre mindkettő, bár első azt hittem, h nem nagy dolog, de tök jó azzal, akit szeretsz.


pillangók egyébként a főutakon vannak, nem a gyomorban. :D


amúgy nem értem a dolgot, h "kellemes", vagy csak "egymáshoz tapasztjuk a szánkat, ennyi, semmi több" ez nekem kicsit ellentmondásos vhogy.

2014. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!