Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem kérdez rólam semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem kérdez rólam semmit a barátom?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, egyáltalán nem akarok mindig csak a saját dolgaimról beszélni, de nagyon feltűnt, hogy amíg én elég sokat tudok a barátomról, addig ő alig kérdez rólam bármit is. Pár hete járunk, de eddig azt szoktam meg, ha ismerkedtem, hogy oda vissza mentek a kérdések bármilyen témában. A mostani barátom meg szinte csak saját magáról beszél, meg a saját érdeklődési köréről.


Engem nem zavar, mert ha randizok megakarom ismerni a másikat. De szerintem a barátomat nem érdekli annyira, hogy ki is vagyok és mi van velem. De valahogy nem is akarok neki mesélni már magamról. Pedig nagyon tetszünk egymásnak. Volt egy kisebb vitánk és akkor is elmondta, hogy ő mit érez, hogy neki milyen és amikor én egy mondatot mondtam, hogy nekem milyen akkor letudta egy „jó-val”.


Esetleg még túl korai fázisban van ehhez a kapcsolatunk?


2014. nov. 18. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ebből azt veszem le, hogy nem érdekled. Én akkor viselkedem így, amikor a másik nagyon nem érdekel, szinte már nyűg.
2014. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De találkozunk gyakran. Szóval nem halogatja a találkozókat. Meg látom, hogy tetszek neki. Bár egyszer elmondta, hogy szeret a központban lenni és, ha nincs akkor eléri, hogy ott legyen.
2014. nov. 18. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ember van egyébként, aki csak a maga hangját szereti hallani, a másikat lekaksizza.

Engem is zavar, h nem kérdez sokat a bnőm, vagyis csak volt, semmiről szinte, még azt se kérdezte meg, h milyen volt a pingpong versenyem. Na, mindegy, ő legalább tud rólam sokat, de akkor is. Sztem, ha én nem írok neki, akkor meg nem is ír magától, szóval vannak ilyen dolgok, ezzel együtt kell élni, vagy szét kell menni.

2014. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen elmondza hol dolgozik stb.de mikor én is elmondtam pedig nem kérdezte meg se lepődött az autom se kereste hisz tudta màr nincs hisz mindent tudott rólam hisz az életem egy nyitott könyv (utolag tudom neten olvasta a privàt beszélgetéseim mert ő egy okos ember akinek semmi sem lehetetlen)

amikor tudta hogy tudom elvàltak utjaink :( itt lett vége a jàtéknak hisz gondolta innentől màr nem izgi

2014. nov. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!