Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok hogy 21evesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok hogy 21evesen össze költöztem barátnőmmel?

Figyelt kérdés
De a legnagyobb probléma az hogy 400km vagyunk a lakehylunktol. Most döbbentem rá hogy még élni akarok 21evesen. Barátnőmnek pont jókor ő 23eves

2014. nov. 19. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben akarsz élni?
2014. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Utálom az "élni akarok" szöveget. Egy nagy kamu, amivel palástolják az emberek, hogy nem szeretik a párjukat.

Mert ugye, ha valakinek komoly kapcsolata van, akkor besavanyodott és undi ember lesz. Jam, ez logikus.


Szerintem szakíts a lánnyal, ha ilyesmi felmerül benned, akkor még nem vagy érett egy kész kapcsolatra. Neked nem "élni kell" még, hanem felnőni.

2014. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A te korodban régebben már családapák voltak a férfiak!

És esetleg túléltek egy világháborút!

Az a nem normális, hogy azzal ámítják magukat az emberek, hogy örök ifjak!

Így lesznek a lányokból kétségbeesett 40 éves szingli pi..ák. A fiúkból pedig öregedő bohócok!

Fogadd el, hogy az idő telik! Neked is!

Nőlj föl!

Vagy legyél bohóc!

Ahogy tetszik...

2014. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Buford Tannen ***** válasza:
tesom 19évesen összeköltözött az első barárnőjèvel!
2014. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak 19évesen lekötni magamat 1 nővel életem végig.... nem lesz jóvége
2014. nov. 19. 11:54
 6/10 Buford Tannen ***** válasza:
Még most jól elvannak.
2014. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az "élni akarok" egy takaró, emögött mindig van valami más indok. Ő idősebb, téged lehet ez zavar inkább, hogy ő már "élt"... Ennek nem lesz jó vége. Illetve, hogy ennyire messze vagy a régi környezettől, hiányoznak a haverok, az ismertségek, stb. nem?

Mióta vagytok együtt? Mennyi partner van a hátatok mögött? Veszekedésekkel hogy álltok, hogy oldjátok meg?


Össze lehet költözni ennyi idősen, sőt normálisnak is mondható, a tesómék ennyi idősen költöztek össze, fél év után, 10éve együtt vannak, jegyben járnak már és tökéletes pár. Ha megérett rá a kapcsolat és ez nem a kortól függ. Neked kellett volna tudni és baromi biztosnak lenni ebben még az előtt, hogy összeköltöztök és nem a km-ek miatt, emiatt sose költözünk össze, hanem egymás miatt. Amikor nem akarsz már hazamenni tőle/ő menjen el tőled, mert egy nap is soknak tűnik, hogy üres nélküle a lakás, hogy meg akarod vele osztani az életedet, hogy hazavárod, hogy vele akarsz aludni és ébredni, hogy része az életednek, a társad és látod őt az életedben évekkel később is.

2014. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudjuk, meg akarsz dugni x számú csajt...csak tudod lehet, hogy ha 30-32 évesen akarsz majd nőt találni, már komoly kapcsolatra, nem jön össze olyan könnyen. Mert egy 25 éves nőnek nem kellesz majd, mert vagy fiatalabbat, vagy korabelit fog választani. Szakíts a lánnyal, neki jobb lesz nélküled. Majd talál olyat aki megbecsüli.


Egyszerűen éretlen vagy komoly kapcsolatra. Nincs baj ezzel csak akkor légy őszinte a lánnyal.

2014. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2év után költöztünk együtt össze , persze néha szoktunk veszekedni de általában jól oldjuk meg a dolgokat. Igen hiányzanak a régi ismerősök haverok a környezet még ki kell alakítanom az itteni ismerősi kört akivel el tudok menni hétvégén sörözni stb. De jó érzés hogy vár haza egy kis kajával vagy csak pár jó szóval . Az lehet hogy nem vagyok érett erre de tényleg fel kell nőnöm a feladathoz. Mert nagyon rendes okos lány és szeretem.
2014. nov. 20. 11:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő neki 1 komolyabb kapcsolata volt ami 4évig tartott nekem hébe hóba voltak , de ő eddig a legkomolyabb .
2014. nov. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!