Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez v mi betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez v mi betegség lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám hogy túlságosan ragaszkodó tipus vagyok,tehát ha összejön egy lány az életembe akkor ahozz annyira tudok ragaszkodni hogy évek múltán is ugyanazt az érzést érzem mint amikor legelején amikor még megismertem,és nem tudom elengedni magamtól,hol ott ő már rég elhagyott v ki másért és valószinüleg csak az elején szeretett.Ezért rettegek állandóan új kapcsolatot létesiteni mással,mert félek hogy ugyanez a csalódás lessz és csak én fogok szenvedni évekig,hol ott valószinüleg általában mások könnyen túlteszik magukat az ilyeneken.
2014. nov. 19. 09:51
 1/2 tarnai ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probáld meg elmenni egy homeopátiás orvoshoz,ő valószinűleg fel fogja irni neked a IGNATIA AMARA-feldolgozatlan érzelmi bánatra,én is ilyen vagyok mint te nem tudom elfelejteni,de ezzel elfelejtettem egy év alatt,de az nem segit ha fényképét vagy a fészbokk oldalát nézegeted,miden lehetséges modon töröld az életedből,még ha kaptál tőle ajándékot azt is dobd el különben még évek mulva is szenvedni fogsz.
2014. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!