Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly penzugyi gondba kerulte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly penzugyi gondba kerultem onhibamon kivul. (betegseg miatt). A baratommal 6 honapja vagyunk egyutt. Megmondanatok neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 13:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, az en helyemben megmondanatok -e ? :)
2014. szept. 24. 13:50
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen,meg.
2014. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy komoly kapcsolatban nem kéne titkolózni.
2014. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
persze hogy meg. hisz fordított esetben te is elvárnád a párodtól hogy őszinte legyen.
2014. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, csak felek, hogy mit hinne rolam, hogy ilyen szerencsetlennel van egyutt!

O jol keres, eleg sokat beszel a penzrol, nekem meg epphogy elg a fizetesem, hogy eltartsam magam, nem nagyon jut extrakra.

2014. szept. 24. 13:58
 6/13 anonim ***** válasza:
normális esetben nem a pénzről szól egy kapcsolat. persze jó ha van, de nem szabadna mérvadónak lenni. másrészt meg lehet hogy már észrevette ő is, csak nem szól. nincs abban semmi rossz ha elmondod neki, ha meg lenéz emiatt, akkor nem is illetek össze.
2014. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos betegseg miatt kerultem most bajba, a csaladom tud segiteni - pedig utalok kerni, ezert pl. nem is kernek a baratomtol kolcson.

Neha ugy erzem kicsit lenez, ezert nem tudom, hogy most ezt mondjam-e neki vagy nem.

2014. szept. 24. 14:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Hú én sem kérnék pénzt kölcsön a páromtól. Viszont ha van rokonod,vagy egy rendes barátnőd, akkor attól nyugodtan kérj kölcsön...
2014. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha az nem ciki, hogy beteg vagy, akkor a pénztelenség miért ciki, nem értem. Mondd meg neki, kidobni biztos nem fog.
2014. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem, ha egy ember párkapcsolatban él, és komoly is a dolog, akkor nem okozhat gondot az ilyesmi. nekem evidens hogy segítem a párom ott ahol tudom. ha ez anyagiakban jelentkezik, akkor úgy.. hisz ha már valaki házasságban él, és mind két fél dolgozik, általában közös kasszán élnek. nem mindenki magát látja el anyagiakban.
2014. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!