Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok úgy törődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok úgy törődni vele mint ő velem?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt de úgy érzem a mi kapcsolatunk nem olyan mint amilyennek kellene lennie. Ő állítólag szeret meg én vagyok neki az élete és sokszor hiányzom neki. Távkapcsolatban élünk 4 hónapja. Én viszont úgy érzem mintha nem is tartoznánk össze és egyáltalán nem lennénk egy pár. Ha hazajön és találkozunk olyan mintha csak két ismerős vagy barát lennénk de nem borulunk egymás nyakába és nem üdvözöljük egymást sírva nagy örömmel. Másfél napra tud csak hazajönni abból egy napot szoktunk együtt tölteni ami nagy rohanással és kapkodással telik mert folyton el kell intéznie ezt azt. Sokszor ideges h nincs ideje semmire és olyan h közös program sose jön össze. Amikor nem ment ki akkor is csak nagyon ritkán mentünk el valahova mivel sokat dolgozott és mindig akadt otthon valami tennivalója. A szex legtöbbször nekem fáj mert durva és sose tudom élvezni. Egyetlen egyszer éreztem csak azt hogy élvezem és legszívesebben újra akartam volna. Ez az érzés nagyon ritka sőt ezen kívül talán egyszer fordult elő. Ő sokkal többet kezdeményezi a szexet meg a csókot ölelést. Viszont fogalmam sincs h igazán szerelmes is vagy csak szeret és jó velem. Én nem tudom h szerelmes vagyok e vagy valaha az voltam e. Mindig is hűvös távolságtartó zárkozott voltam az emberekkel és sose mutattam ki az érzéseimet senkinek. A családomban sem volt sose jellemző h megöleljük egymást puszit adunk szóval nincs meg a fizikai kontaktus. Mi még egymással is távolságtartóak vagyunk érzelmileg. Más kapcsolatban fél év alatt sokkal több élményt élnek át a párok. Mi meg már majdnem egy éve leszünk együtt és semmi közös élmény nincs vagy csak nagyon ritkán. Velem van a baj? Tudok én valaha is szeretni bárkit is? Vagy képtelen vagyok kimutatni az érzéseimet?
2014. nov. 19. 11:27
 1/1 tarnai ***** válasza:
Szex van? Mukodik?
2014. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!