Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak adjak igazat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak adjak igazat, vagy ne?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyeség, de már nagyon kivagyok bukva.

A barátom megjegyzései miatt nem tudom eldönteni, hogy valami tényleg jól áll-e, vagy sem.

Még májusban vettem egy fekete csipkés felsőt, ami alul kicsit fodros. A barátom, amikor meglátta, az volt a megjegyzése, hogy de vicces. A suliban agyon dicsérték a lányok, de neki ez volt a véleménye.

(Azóta persze már semmi baja vele).

Most voltam téli kabátot venni Apu barátnőjével. Ő megmondja az őszintét, ha valami nem áll jól, vagy nem az igazi, mindig megmondja.

Nos, egy pufi kabátot vettünk, azt mondta, nagyon nőies vagyok benne. A barátom meglátta, és szerinte furcsán áll.

Azóta kb. nem merem felvenni, mert csúnyának érze magam benne.

Tudom, butaság, de honnan tudom, hogy tényleg nem tetszik neki, vagy csak szivat?

Múltkor meg szalagavatóra mentem(vendégként), és egy mélyen dekoltált ruhát akartam felvenni(végül fel is vettem), de a barátom azt mondta, hogy nem mehetek el benne. Apuékat direkt megkérdeztem, hogy fel lehet-e venni, és mondták, hogy igen.

Nem akarom, hogy a barátom ennyire tudjon engem befolyásolni. De amióta ezeket mondja, kicsit ki vagyo.

Vagy hülye vagyok?


2014. nov. 19. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a helyedben olyan ruhát hordanék, amiben kényelmesnek érzed magad. Ha nem tetszik a barátodnak vidd el egyszer vásárolni :D
2014. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól írtad,hogy"hülyeség".AZ!
2014. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtad múlik mennyire tud befolyásolni, nem neki kell hogy tetszen a ruha, hanem neked. Ha neked tetszik vedd fel. Én is meg mondom a barátnőmnek ha valami nem tetszik, mégis lesz..ja! :D
2014. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a kérdés nem butaság. A buta te vagy. Ilyen palit, aki csak negatívan tud nyilatkozni, kėne a francnak. Biztosan még egy naiv kislány vagy, majd kinövöd ezt is meg az agyatlan barátodat is
2014. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülye vagy,a barátodnak meg igaza van de ő is hülye.
2014. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos megint egy tipikus példa, amikor lövésetek nincsen a másik nem működéséről!

Ami szerinted jó, arról megkérdezed a barátnődet (szintén nő), majd apukádat (neki a lánya vagy nem pedig egy NŐ)


Magyarul totálisan valódi férfi kontroll szerint női logikával, és saját női ízléssel mész neki a vásárlásnak, és elvárod, hogy a srácnak is az legyen az ízlése más entitásként, és főleg férfiként mint neked!


Már vagy 20 éve rájöttem, hogy ha magamnak vásárolok a saját elképzelésem szerint az eredmény KATASZTRÓFA tömören!

Két példám. Az egyik múlt heti, a másik pont tegnap este!


Elmentem kabátot venni magamnak. Párom nem ért rá. (elötte a nadrágnál vittem magammal őt is, meg egy lány barátot is) Próbálgattam, keresgéltem, és mikor szerintem is megvolt ott helyben a boltban 3db ott vásárló NŐT megkérdeztem, hogy a véleményük micsoda.

Ha ott a párom tőle, és lehetőleg lány barátot is viszek ruha vásárláshoz, ennek hiányában is ragaszkodtam a NŐI véleményhez. (egyébként fiatal csajozós srácoknak mondom: most izlés ficam ellen használtam ezt a módszert, de annó csajozáshoz is remekül működött ;)) Férfi vagyok, saját entitásomra jellemző izléssel, ami általában a közelében sincsen annak ami tényleg jó!

Az egész múlt hetem úgy telt el, hogy karórát kerestem!

Az össze lány barátomnak, páromnak, és nem egy gyakoriról ismert lánynak elküldtem a linkeket, hogy szerintük mi a jó. És úgy vásároltam, hogy mindenki egyetértett azzal, hogy szerintem jó. NŐ nélkül semmit nem veszek már :DDDDD Kell a szemük hozzá. Mert ami szerintem frankó esélyes, hogy benéztem :D


Párom tegnap este cipőt akar venni.

Mentem vele, ő sem megy vásárolni nélkülem! És ő is megkérdezett egy férfi eladót szerinte hogyan áll.


Szóval a párodat vidd el vásárolni, de legalább férfit, aki nőnek lát, nem barátnőnek és/vagy kislányának!

Az ellenkező nem "szemét vegyük kölcsön", nagyon meghálálja magát!

Mellesleg a párod. Vidd el vásárolni, mert kettőtöknek öltözöl már, nem csak magadnak!

2014. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ó, emberek, szóval szerintetek ez egy olyan dolog, ami felett érdemes elsiklani és csak egy "ne foglalkozz vele/hülye vagyot" ér. Mhm, hogyne. Csak azt sem veszitek figyelembe, hogy A személy tönkreteszi B-ét - rombolja az önbizalmát, manipulálja és basáskodik felette. Tényleg olyan téma ez, amit le lehet zárni egy "ne foglalkozz vele/hülyék vagytok mindkettennel"? Szerintem nem.


Kérdező, amit érzel, természetes reakció. Ne hagyd, hogy ostobának tituláljanak a megérzésed miatt. te vagy ott, ez téged érint, és ez nem normális, semmis kis dolog. Mint már korábban említettem a szóban forgó barátod manipulál téged. Sérteget, rombolja az önbizalmad, főnökösödik.

Véleményed szerint egy ilyesvalaki megérdemel téged? Szerinted ez így rendben van? Szerinted így kéne viselkednie? Nem gondolod, hogy megmérgez és kisajátít? Nem gondolod, hogy te jobbat érdemelnél? Nem gondolod, hogy lehetne jobb is?

2014. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!