Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul eshetett ez a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul eshetett ez a barátomnak?

Figyelt kérdés
Egyik este összekaptunk a barátommal, megbántott és nem is ez a baj, hanem az, hogy nem igazán tudta hogyan kezelni a helyzetet. Az eddiginél bővebben belement abba, hogy volt egy lány akiért évekig oda-vissza volt, de a lány nagyon csúnyán bánt vele, azt mondja, hogy ez a lány kiölte belőle az érzéseket és, hogy velem van az első hosszabb kapcsolata, de tehetetlennek érzi magát az ilyen veszekedős-sírós helyzetekben. Erre kicsúszott a számon, hogy nem is volt meg az elégtétel(?). Nem értette, majd elmondtam neki, hogy múltkor keresett a volt barátom azzal, hogy hiányzok neki. Később szó szót követett és 'bevallottam' neki, hogy félek attól, hogy ő is azt fogja velem csinálni, mint az a volt barátom. Hogy egyik napról a másikra azt mondja majd, hogy már nem szeret. Azt mondta, hogy ez nem fog bekövetkezni. De félek, hogy neki ez úgy jött le, hogy én nem bízok benne. Pedig de, életemet és mindenemet a kezébe adnám. annyira. CSak benne is maradtak tüskék és bennem is, amiket fiatal korunk ellenére továbbviszünk. Mikor elválunk, akkor vagy dalolgat nekem vagy elmondja, hogy szeret de ezek után nem mondott semmit.:/ Este még beszéltünk gépen és ott is mindigúgy köszön el, hogy szeret, de ott sem írta...Megbánthattam ezzel? Vagy nem tudom, kár volt felhozni az ex témát?
2014. nov. 17. 15:38
 1/7 tarnai ***** válasza:
Ilyen korban még a békülőszex csodákra képes. Sok a duma.
2014. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvolt, de nem volt meg az összhang..
2014. nov. 17. 15:48
 3/7 tarnai ***** válasza:
Ajjaj. Szereted?
2014. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érthető a helyzet mind a két fél részéről. Te félsz, hogy a múltbéli események újra bekövetkeznek, ő pedig attól tart nem bízol benne. Szerintem csináljatok egy közös programot, szórakozzatok, ne beszéljetek ilyenekről, nevessetek sokat, táncoljatok, majd ez segíteni fog rajta.
2014. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Éppen ezaz, azt sem tudom, hogy rosszul esett-e neki egyáltalán.:/ Ő az az elfolytós csendben önmarcangolós típus...ha bántják a dolgok, akkor kattog rajtuk de nem mutatja ki. Szeretném elmondani neki is, hogy félreteszem a múlt okozta félelmeimet, mert nagyon-nagyon szeretem és teljesen bízok benne. Egyik este találkozunk is, meglepem egy romantikus estével és majd akkor hozom szóba, de azért nem olyan hangulatölő komolysággal hanem majd aranyosan:)

Amúgy másik kérdés, ha 3-4 évig mindent megtett volna azért a lányért(tavaly ilyenkor tájt lehetett vége), és láthatólag igen nagy sebet ejtett benne, akkor fog engem valaha úgy szeretni, mint őt? Egy részt 1 év nem olyan hosszú idő a 3-4 évhez képest, másrészt tavaly ilyenkor még én is együtt voltam azzal a volt párommal és magamból kiindulva 1 év alatt teljesen tovább lehet lépni főleg ha találunk egy olyan embert, akit jobban szeretünk. Persze nem tudhatjátok, hogy mit érez, de a vélemények érdekelnek:)

2014. nov. 17. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az eddiginél bővebben belement abba, hogy volt egy lány akiért évekig oda-vissza volt, de a lány nagyon csúnyán bánt vele, azt mondja, hogy ez a lány kiölte belőle az érzéseket és, hogy velem van az első hosszabb kapcsolata, de tehetetlennek érzi magát az ilyen veszekedős-sírós helyzetekben."


Magyarul a régi sérelmeit hurcolássza, és a ti kapcsolatotokba is belevetíti. Ezt én sosem tartottam fair dolognak... Neked ahhoz semmi közöd, hogy a régi lány, mit tett vele, nem rajtad kéne csattannia az ostornak. Vica-versa természetesen. Erről kéne leszokni, és akkor őszintébbé válhatna a jelen...

2014. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van utolsó!
2014. nov. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!