Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikorra illik egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra illik egy férfinak saját egzisztenciával rendelkeznie? Mikor lett saját lakásotok, autótok? Megdolgoztatok érte vagy kaptátok szülőktől?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 13:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20 éves férfi vagyok, 12 éves korom óta dolgozom napi 30 órában, van kocsim, házam, feleségem, négy gyerekem, támogatást soha senkitől nem fogadtam el, mert az szégyen lenne, és én se fogom majd a gyerekeimet támogatni, hogy a fene vinné el őket. Én vagyok az etalon, és aki nem ilyen, és nem tart itt, az egy lúzer, és mélységesen szégyellje magát. XDD
2014. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10-es nem lesz túl sok ez a hitel?


utána meg majd sírtok,hogy nem tudjátok fizetni,meg a gonosz bankok!


Ha a szüleiddel laknál,akkor többet tudnál félretenni és nem kellene hitel.

2014. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Család és a barátok miatt nem fogunk kint élni"


Igazad van,akkor élje egy büdös lyukban(albérletben),ahogy szintén nem látod a rokonaidat,mert ugye 2.állás is kell,mert kuporogtok.


Szerintem pedig az esztelen törtetés nem célravezető.

a másodállást nem állandónak találták ki,hanem időszakosnak,ha valaki nagyon megszorul vagy adóssága van.Hosszú távon az egészséged rovására megy,kapsz egy infarktust,aztán megérte az egész.


Csak abban az esetben mennék albérletbe,ha legalább havi 300at tudnék keresni,amúgy nem.

2014. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdés nagyon szexista.


Úgy hangzik,mintha egy nőnek nem kellene ezekért megdolgozni,vagy mintha egy nőnek nem lenne olyan sürgős,határidőre elvégzendő feladat.

2014. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Eleve ez a "mikor illik" és "kaptátok vagy megdolgoztatok érte" eléggé üti egymást egy kérdésben.


Ezzel az erővel azt is kérdezhetted volna.

"Anyáméknak mikor illik már végre nekem venni egy lakást":?D

2014. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az jó ha van egzisztenciája az embernek.

De elvárni egy életkorban vagy "mikor illik" az eléggé buta dolog.


Ugyanis az emberek nem egyforma esélyekkel indulnak az életben.


Nagyon sok olyan embernek van hatalmas egója,akik mindent kaptak és úgy állítják be az egészet,mintha ez nem számítana és amit elértek,amijük van az kizárólag maguknak köszönthető.

Gyakran ki is oktatják a kevésbé szerencséseket,rosszabb esetben le is nézik őket.

2014. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"De elvárni egy életkorban vagy "mikor illik" az eléggé buta dolog."


Ez így van, és a sok behülyített ember egymást frusztrálja ezzel, hogy mit hogy illik, meg mi a szokás, meg más mit csinál. Pl.: "Ciki, ha nekem nincs okostelefonom, pedig a környezetemben mindenkinek van?" Jaj, istenem!

2014. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!