Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedésnél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél az első találkozásnál, ami lehet, hogy még randevúnak sem nevezhető, jól gondolom, hogy a leánynak illik fizetni a saját teáját, kávéját stb?

Figyelt kérdés
Több esetben voltam már kellemetlen helyzetben, mert a fiú első alkalommal is szeretne fizetni, de volt olyan, hogy adós maradtam neki, mert nem találkoztunk többet. Viszont ha én is fizetni szertenék, akkor meg úgy tűnik, hogy már most visszautasítom.
2012. okt. 10. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tűnik úgy hogy visszautasítanád
2012. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatokban illik hagyni, hogy a fiú, aki meghívott fizesse a számlát. Kivéve, ha nem másképp beszélitek meg.

Ha én hívtalak volna meg, akkor kellemetlenül érezném magam, még akkor is, ha nem lesz folytatás. De próbáljuk ki.

2012. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hááát. lehetne etiketröl csicseregni. de más az élet és más az etikett.. én fiu létemre elsö randinál is szeretem meghívni a partnert. ha nemet mond akkor elfogadom a válaszát.


legtöbbször elég sok mindent le lehet szürni belöle.. nem esetén 80% hogy nem lesz több randitok.

2012. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Yorxun Yorxun ***** válasza:
0%
Ilyenkor még a lánynak illik fizetnie a sajátját, igen.
2012. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én mindig magamnak fizetek, és lány vagyok.
2012. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Warlock!


Szeretném megkérdezni, hogy konkrétan internetes ismerkedésre gondolsz, mert ott előtte élőben nem is láttuk egymást, és ilyenkor gyakran nem lesz folytatása a dolognak. Szerintem egészen más, ha pl. munkahelyen már ismeritek egymást, és utána hívod meg a lányt, akkor már sokkal több esélye van a kapcsolatnak...

2012. okt. 10. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig mindent fizettem. De ráb*sztam, így soha többet! /F/
2012. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kérdezö: Persze. csakis.. a kérdésben feltett dologra válaszoltam. kb 30netes randin vagyok tul. ebböl kb 5nek lett folytatása. ebböl az 5böl 1volt amikor a csaj maga szerette volna fizetni a piáját az első randin.(emi egyébként etikailag igy is kellene lennie.


de én meg ugy vagyok vele ha egy kocsmában egy vadidegent meghivok egy piára mert tetszik a burája vagy mert odajött cimbizni akkor egy csajnál is megengedhetem ezt..


persze nem eröszakosan.. csak tudatom ovatosan hogy "szeretném fizetni amit fogyasztott" ha ö nemet mond akkor nem erősködöm tovább... ezzel mondjuk a lány fele is tudok jelzést adni hogy szimpi volt. és néha neki is könyebb eldönteni hogy mit gondolok róla. esetleg a legyen e folytatás eldöntésében elég nagyot tesz az alapba

2012. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szerintem mindenki fizessen magának, szóval egyetértünk :)


25F

2012. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem egyszer megesett, h egy levakarhatatlan srac pofatlanul meghivatta magat kajalni. Az etteremben fennhangon fecsegett mindenfele ostobasagrol. Persze mindenki minket nezett, azt hittek gondolom, h egyutt vagyunk. Eletem legszarabb oraja volt! Es meg fizettem is erte... :DDD
2013. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!