Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek börtönviselt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek börtönviselt férfival?

Figyelt kérdés

4 évet ült börtönben, fegyveres rablásért.

A barátnőm megsértődött rám, hogy emiatt kiakadtam, merthogy mi ez, hogy nem vagyok elég toleráns. Nem az én életem, de féltem a barátnőm. Ő nagyon odavan a pasiért, hajlandó érte feladni az amúgy nem túl erkölcsös életét (nős férfiakkal kavarás, folyamatos hűtlenkedés, stb). Tehát valamilyen szinten jót tenne neki. Másrészről viszont... A véleményem kérdezte, hogy én el tudnám-e fogadni ilyen múlttal. Már a srácot. Nekem fenntartásaim vannak. És emiatt megsértődött rám a barátnőm.


Szerintetek? Ti ilyenkor mit reagálnátok? Én őszintén kiakadtam a dolgon.


Huszonévesek vagyunk mindannyian.


2014. nov. 19. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
18 éves fiú vagyok így nem sok tapasztalatom van ilyen téren viszont szerintem ha tényleg megismeri és normális emberről van szó nem pedig a rózsaszín köd irányítja a barátnődet meglehet benne bízni. persze ehhez tényleg meg kell, hogy ismerje.
2014. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon éretlen a barátnőd, ha a véleményed kikérése után megsértődik azon, ha az esetleg nem egyezik az övével. Nyilvánvalóan nem biztos a döntése helyességében, és azt várta, hogy majd te bátorítod (hiszen a barátok ugye arra valók, hogy azt mondják, amit hallani akarunk...:), és ha valami nem jól sül el, tiéd a felelősség, minek biztattad.

Én is a te véleményeden vagyok, soha nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, akinek ilyen múltja van. Hiába változik meg, bizonyos értékrendről és világnézetről ez árulkodik, és ezek nem olyan dolgok, amik megváltoznak. A barátnődtől én a helyedben picit eltávolodnék, a leírtak alapján eddig sem képviselt semmilyen erkölcsi értéket, ezután sem fog.

2014. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit lehet tudni a sracrol, megertem, hogy fenntartasaid vannak. Kitudja, en hiszek abban, hogy valaki meg tud valtozni. Nehez ezt igy megitelni. Persze nem a legjobb ajanlolevel, ez a fegyvers rablas..
2014. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normális vagy? Dehogy!
2014. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mégha hónapokig, évekig ismerkednek is és már azt gondolná, hogy teljesen kiismerte, akkor is okozhat meglepetéseket. Senkit nem lehet elég jól megismerni, viszont bizalom nélkül, folytonos gyanakvással nem lehet boldog az ember. Négy évet ült a srác, szerintem ez elég volt neki ahhoz, higy ne akarjon visszamenni, ne essen újra ugyanabba a hibába. Egy esélyt megérdemel, néha bízni kell a megérzéseinkben. :) Ráadásul te írtad, hogy jó hatással lenne a barátnődre. Szerintem elég "nagylány", hogy eldöntse, miba jó neki és felismerje, ha zűrös a srác.
2014. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

dehogyis fujj...én nem jönnék össze férfival! (21F)


börtön viselt lánnyal sem...mármint fegyveres rablásért ült...az más ha a tescoban evett egy csokit, vagy hóvirágot szedett...de ez mégis túlzás...és mi lesz a következő? megöli a párját?

2014. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
támogatom! az ilyenek nem restek megütni a nőt,és barátnődre ráférne a verés :) ilyen pasi kéne a legtöbb nőnek hogy némileg nevelve legyen.
2014. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt nem az elfogadással meg a toleranciával van gond, hanem azzal, hogy nyilván valami oka volt, hogy 4 évet csücsült. És azért aki már azon a szinten van, hogy fegyveres rablásba simán belemegy, és közel fél évtizedet a rácsok mögött ült, az azért elmond valamit az illető személyiségéről.

Ha pedig ő kérdezte a véleményedet, akkor semmi joga megsértődni.

Amúgy meg lerí róla már így az írásod alapján is, hogy nála még nagyon le van ereszkedve a rózsaszín köd. Ilyenkor pedig tudod, milyenek az emebrek.

2014. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami biztos, hogy olyan pasija lesz amilyet megérdemel, tehát ha kölcsönösség van ebben a viszonylatban akkor megérdemlik egymást. Úgy látszik a kérdéses nő ilyet érdemel, nem kell ezt túlmisztifikálni :-)
2014. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kizárt hogy bízni tudjak benne.

vér nem válik vízzé

2014. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!