Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sürgős, tanácsok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel távkapcsolatban élünk, 3 hónapja vagyunk együtt, hétvégenként tudunk csak találkozni.Mondta , hogy táncolni fog 1 ismerőse szalagavatóján szívességből, el is mondta nevét. Azonban ráírtam a srácra fb-n , ő " átirányított egy másik sráchoz" és kiderült , hogy egyikükkel se táncol hanem az EX-ével. Még nem ért haza, hogy beszéljünk. Ti mit tennétek?Ha adódna kérdés, csak nyugodtan.19/F
2014. nov. 19. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem őszinte?

a srácok hazudtak?


ezt megbeszélném vele...de a felvételen úgy is rajta lesz...szóval az ott bukta lesz ha hazudik...

2014. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A srácok tuti nem hazudtak.Napközbe telefonáltam vele pár percet. mondtam , hogy beszélnünk kell, meg kérdeztem h. őszintén szeret-e? Amire azt mondta , hogy igen. Utána 2szer 3 szor tagadta hogy az exével táncolna , aztán azt mondta , hogy ha hazaér megbeszéljük.
2014. nov. 19. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Készülj fel, nyomoztál utána és rá is írtál a srácokra! Nagy balhé lesz belőle!
2014. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyik oldalról nincs őszinteség a másikról meg bizalom...
2014. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem nyomoztam :) Csak ráírtam srácra, hogy külsős ott lehet-e táncpróbán , meg h. tud-e meghívót szerezni nekem is. Erre kiderült , hogy nem vele táncol.
2014. nov. 19. 14:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Na ez az a helyzet, amikor mindketten nagyot hibáztatok. Ő hazudott, te pedig nyomoztál utána. Itt úgy érzem komoly bizalmi problémák vannak. Nehéz mit tanácsolni, csak beszéljetek, az a legfontosabb. Lehet h nincs köztük semmi, csak félt hogy ezt nem hinnéd el..
2014. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bizalom, az őszinteségen alapul... És még mindíg nem nyomoztam, csak 1 véletlen volt , hogy ez kiderült.
2014. nov. 19. 14:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokat kérdeztél a srácoktól amit tőle is meg tudtál volna! És az ha ott akartál volna lenni a probán az szintén a bizalmatlanságodat jelzi! Szerintem nem vagy biztos a kapcsolatotokban és magatokban sem! Inog a kártyavár, sajna ez össze fog dőlni!
2014. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze , hogy ott akartam lenni a próbán, mert náluk tölteném a hétvégét... 3 órát nemfogok egyedül ücsörögni szobájában, meg vele akarta lenni. És kérdeztem tőle ezeket, nem tudta biztosra, azért írtam rá srácra.
2014. nov. 19. 15:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Oké, de nem kell ami fejünket leharapni! Attól a helyzeted nem lesz jobb! Ne támadj rá, szép finoman mond el hogy beszéltél a fiúkk. És elmondhatod, hogy rossz érzés, hogy az exével táncol. De próbáljátok meg jólérezni magatokat! És akkor hátha jobban veszi az akadályt! Itt te voltál a hunyó!
2014. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!