Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéltük tegnap a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük tegnap a dolgot de ma msáhogy gondolom. Tanácsok (többi lent)?

Figyelt kérdés
1 honapja vagyunk együtt minden jol ment. Beszélgettünk sokat egyszoval kijöttünk egymással. (szex is volt). Az utobbi héten egy családi probléma miatt hanyagolt..mindig lemondta a találkozókat. Bezzeg mással megbeszélte volna (de az tis lemondta végül). Tegnap ezen vitáztunk is. Ebből leszürtem hogy még nincs meg a bizalma irántam. Nem durván mondta meg aztmondta nem olyan értelemben értette de megkérdezte hogy ki vagyok én neki. Végül mondta hogy majd változik és megprobálja nem egyedül megoldani dolgait meg nem igy hanyagolni. Belementem minden de ma már műshogy gondolom valahogy elég voltak ezek a kijelentések hogy eltávolodjak tőle. A lány az idősebb. Ha tegnap kibékültünk hogy mondjam meg hogy ez mégse megy igy nekem?

2014. okt. 12. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki ezt a posztot facebookon, es akkor meg fogja erteni :-)
2014. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

1 hónap alatt már szex is volt,nem gondolod hogy az korai?Mert az.

Ha megbeszéltétek és nem tudtok változtatni akkor nincs értelme,jobb ha külön.Hogy mond meg? Úgy hogy eleged van ebből és nem bírod.

2014. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát így. Mondd el, amit leírtál - hogy megváltoztak az érzéseid, "valami eltörött".
2014. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azért volt amugy már szex mert egy éjszakás kalandnak indult (nem voltunk berugva) de u8gy döntöttünk hogy megprobáljuk . találkoztunk is sokat ott aldutam ő is ugy éreztem minden klaffolt és akkor jön egy ilyen szitu és aztmondja ő ilyen tipus hogy egyedül oldja meg ezeket. De nemgáz h tegnap ugy éreztük megbeszéltük csokkal váltunk el és én ma meg másképp gondolom.
2014. okt. 12. 10:02
 5/13 A kérdező kommentje:
facebookon nem szakitunk :)
2014. okt. 12. 10:03
 6/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Tehát ez nem is egy rendes kapcsolat értem már,ha egyéjszakásból indult akkor ne várj sokat.Nekem úgy tűnik hogy 1 hónapja összeragadtatok és kész.Ez nem kapcsolat.Jobb itt és most befejezni.
2014. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
értelek csak nem gáz igy a részemről hogy ő még 3 évvel idősebb (lány) és én igy a teganpi után (rendeződött a dolog csokkal köszöntünk el) "szakitok" ugy döntök hogy mégse? nem fog beszarinak vagy mittom én minek gondolni vagy szarjam le?
2014. okt. 12. 10:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért érdekel hogy minek tart?Ha annak tart az meg már régen rossz(rá nézve).
2014. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

és mégis hogy zajlana le ez személyesen : Gondolkodtam tegnap meg ma és ugy gondolom hogy ezt nem tudnánk folytatni. És szerintem jobb ha még itt az elején ezt megbeszéljük, ennyibe hagyjuk.


Tegnap amugy mondta hogy ha aztmondom hogy nemtudom ezt igy akkor inkább most elengedi a kezem ..de én akkor még hittem benne és komolyan gondoltam.


Csak atol izélok hogy mivan ha ma meg hiv hogy menjek hozzá. De gondolom hogy ez csak pillanatyi lenne...a tegnapra nézve

2014. okt. 12. 10:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet h komoly volt az a csaladi dolog es csak lassan bizik meg valakiben es nyilik meg ilyen teren es ker segitseget nem mindenki beszel szivesen zurosebb csaladi dolgokrol
2014. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!