Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozzuk helyre a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzuk helyre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
14évesen jöttem össze barátommal és most leszek jövő hónapba 16 éves.szeretjuk egymást meg minden de szerintem az van hogy meg untuk egymást vagy nem tudom szerintetek mit csináljunk hogy jobb legyen a helyzet? szakitani nem akarunk mert nem tudjuk egymást el felejteni szóval meg akarjuk javítani a kapcsolatot már rég ota (helyes irasért bocsanat telorol vagyok)

2014. okt. 1. 16:27
 1/1 anonim válasza:
Ha meg akarjátok javítani az jó dolog. Sőt a legjobb amit lehet. Ha nem is sikerül, ha megtanuljátok már fiatalon, hogy igen meg kell javítani, nem egyből eldobni, akkor az a későbbiekben is nagyon jó lesz. Szerintem kicsit mindketten próbáljatok emlékezni arra, hogy hogyan is kezdődött a kapcsolatotok. Mik voltak azok a dolgok amiket imádtatok, amiket megtettetek a másikért, hogy "meghódítsátok". Ha elkezditek felidézni ezeket a dolgokat, talán jobban érzitek majd, hogy mennyire fontosak vagytok egymásnak. Hajrá :)
2014. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!