Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket nem zavarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket nem zavarnak a barátnőtök exei?

Figyelt kérdés

Gondolok itt szexre.Engem például zavar hogy ha arra gondolok hogy előttem mással is volt, ugyanúgy más is látta meztelenül stb.. Nem is csak zavar egyszerűen bekattanok tőle.

ez csak az én beteges gondolkodásmódom?


2014. nov. 19. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Aha, elég gyerekes és éretlen vagy. :|
2014. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Nem izgat... Mindenkinek van múltja... Nem egy egészségez hozzáállás ez tőled... így egész életeden át kattoghatsz ezen, és sose leszel igazán boldog... Gondolj bele: veled van... És biztosan nem ok nélkül...
2014. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fogjál kezet az egyik itteni csajjal, igaz, én nem átlag csajjal voltam, de akkor is, mikor volt az már, s nem vagyok beteg.

inkább vegyetek egy tökéletes embert , vagy egy hazugot mindketten.

2014. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem zavar ,de mit tudsz tenni? Sokáig én is így voltam vele ,de felfogás kérdése az egész. Nyilván volt élete előtted is és ha szakítotok utánad is lesz, pontosan úgy ahogy gondolom neked is volt előtte. Az élet ilyen. Élj a mának amíg nem késő és ne foglalkozz a múlttal mert csak megbetegít. Vagy vegyél el egy szűz lányt...
2014. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok ezzel kérdező. Remélem, hogy hamarosan megváltozik ez a dolog bennem, mert egyedül fogok meghalni...
2014. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy exem van, a paromnak olyan 7.

Azota mar a menyasszonyom lett.


Az utolso visz mindent, ne feledd!

2014. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sok cucc, ami belelőttek az lebomlik jobb esetben, bár néha mosd meg a füle mögött, lehet, h még maradt ott fehérje tőlem.

A mosakodás ugye milyen fontos dolog? :D

2014. nov. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!