Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai tini lányok?

Figyelt kérdés

Üdv

Mi a gond a mai tini lányokkal? Mindenki mindent elvarja tőlem hogy én legyek nekik a cselédjük és szeretőjük és elvárják ezt és ezt csináljam. mi van itt emberek. Valaki egy magyarázatot tud mondani.


2014. nov. 19. 23:55
 1/8 A kérdező kommentje:
18/F voltam
2014. nov. 19. 23:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy tipp: ne állj hozzájuk papucsként. És hidd el vannak kivételek :)
2014. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké de én mind össze annyit kértem hogy legyen őszinte és szeressen és nem azt hogy csináld meg ezt és azt és utána kefeljem meg..
2014. nov. 19. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai tizenéves kiscsajok csak kihasználják a jó srácokat! A magyarázat csak annyi erre az egészre hogy vagy ezt tanulták otthon vagy nem volt mivel játszaniuk kiskorukba,ezért most a fiúk szívével próbálkoznak!! És azt hiszik hogy menő ha a csicskásukként bánnak a fiúkkal...

L

2014. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok....az lemaradt hogy tisztelet a kivételnek,mert akármilyen hihetetlen még léteznek normális lányok,csak épp őket nem veszi észre senki!
2014. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De tudod milyen rossz érzés? És csodálkoznak hogy nem akarok csajozni. De egyszerűen barátnő nélkül nem akarok lenni mert a Kulsom megvan rá de akkor is normális barátnőt meg nem találok vagy már foglalt
2014. nov. 20. 00:09
 7/8 anonim ***** válasza:

nem várnak el semmi ilyesmit,de abban tényleg jók,hogy megfelelési kényszert ébresszenek a gyenge lelkű emberekben.

természetesen egy egészséges önbizalommal rendelkező ember max nevet az ilyen kis próbálkozásaikon és megtartja az irányítást a végsőkig.

és aki megtartja az irányítást az fogja megkúrni őket.

értelem szerűen aki megtörik és beveszi ezeket amiket összehordtál elveszíti az irányítást,ők maradnak hoppon és nem értik miért.

2014. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amit meg írsz,hogy őszinteség blabla,ahhoz fel kell építened komfortot,egy bizalmi viszonyt.

az meg nem úgy van,hogy mondasz pár szót és kész is a komfort.

2014. nov. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!