Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Big Poppa kérdése:

Mi a baja a baratnomnek?

Figyelt kérdés

Bunkon, tiszteletlenul viselkedik velem..pl irom neki hogy "Szia! megyek edzoterembe fel orara" erre ez a valasz "Oh..ok, jo szorakozast" (nem gondolta komolyan)


masik meg, nem is tudom mikor mondta azt hogy szeret...mindig en mondom neki hogy, szeretlek, erre o vagy mosolyog, vagy nem, vagy azt mondja enis (ez eleg ritka)


es amikor beszelunk egymassal, szomoruan nezek ki a fejembol...erre megkerdezi "Mi a baj?" mondom "semmi" azt mondja mondjam el mi a baj, hat elmondtam hogy, ugy viselkedsz mintha nem szertnel! ha mondom hogy szeretlek van ugy hogy nem is valaszolsz, ha kerdezek valamit, akkor is 4szer kell megkerdeznem mire valaszolsz stb.

aztan merges lesz, aztan csak duzzog nekem a nap hatralevo reszeben...

tegnap nem is irta hogy "joejt" ma reggel nem is irta hogy "joreggelt"

erre elmondom ezt a testverenek, mert megkerdezte hogy "mi a baja a baratnodnek?" es a testverem is velem ert egyet.

aztan ha megkerdezem a baratnomet hogy "most mi a bajod?"

aztmondja az hogy mindig elmondom hogy mit csinal rosszul, meghogy nekem igy kene ot szeretnem ahogy van...hat en nagyon szeretem ot, de ez mar a parasztsag tetofoka amit o csinal...sajat hibai miatt merges ram, milyen gyerekesen tud viselkedni...fajdalmas

aztan ha ma meg elmondanam neki hogy "miert nem irtal nekem este, meg reggel?" megint bevagna a hisztit es nem beszelne velem...Szanalom


2014. nov. 20. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, Te vagy túlzottan érzékeny típus. Normális csajok többségét ez idegesítené.
2014. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kifejtened a valaszod, mert nemigazan ertem.
2014. nov. 20. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

"de ez mar a parasztsag tetofoka amit o csinal..."

Mi is? Az, hogy nem írja minden reggel, hogy jó reggelt? Lol:D Mi se írjuk a barátommal egymásnak.

Hisztis vagy. Hány éves vagy, 15?

2014. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerinted mit gondolna egy normális csaj ha tökösnek hitt pasija ilyet írna neki "Képzeld el egész éjszaka nem tudtam nyugodtan aludni/ma egész reggel szomorú voltam, mert nem küldtél nekem tegnap jó éjt/ma jó reggelt sms-t"


Világos voltam?

2014. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát te sokkal bunkóbb vagy vele, de ne zavarjon.

- mi a tiszteletlenség abban, hogy jó szórakozást?

- szeretlek - ez csak egy szó, SEMMIT nem jelent (mondhatom, hogy szeretlek olyan hangsúllyal, hogy a pokolba kívánlak, vagy folyton mondom, közben meg hozzád sem érek, pl.)

- semmi - hát, gratulálok, azt hittem, csak a csajok olyan ostobák, hogy semmiznek

- szeretlek - jó, de tudod, ha sűrűn mondják valakinek, elcsépeltté válik (barátommal mi kb. sose mondjuk, de a gesztusainkkal éreztetjük, ami sokkal fontosabb)

- bele ne halj, hogy nem írt

- igaza van, ne akard megváltoztatni, és te ezerszer gyerekesebb (hisztigép) vagy


A barátnőd helyében már elhagytalak volna és keresek értelmes srácot.

2014. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!