Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt kellett hazudnom a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kellett hazudnom a baratnomnek hogy veszek egy autot. Amugy nincs ra penzem. Hogyan tudnek kikeveredni ebbol? Egyaltalan jogos elvaras egy auto?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok, o 24. Nagyon korulmenyes az utazgatasunk, a fovarosbol vonatozunk haza Szeged melle minden heten tobb kilo csomaggal. Ami nekem nem gond, mar megszoktam.


Neki gazdagok a szulei de nem fogad el toluk semmif, amit nagyon becsulok benne. Viszont mivel a barati tarsasaga is gazdag, mindenkinek van kocsija. Foleg draga markak, Audi, BMW (ujabbak). Nem varja hogy ilyet vegyek, neki jo lenne egy 6 eves Golf is. Annyira lattam rajta mennyire bantja at egesz, meg feltem hogy szakit velem emiatt hogy azt hazudtam hogy venni fogok. Azota sokkal vidamabb es kedvesebb is velem. Minden sokkal jobb. Voltunk mar nezni tobb helyen is kocsikat, kuldozgeti a linkeket hogy melyiket vegyem meg. Mar mondta otthon hogy Karacsonyra autoval megyunk haza es a baratnoinek is eldicsekedett.


Nem gondoltam hogy ekkora zur lesz ebbol, azt hittem elfelejti a temat egy ido utan. Igazabol egy forintom sincs, nem meg ennyi. Felek hogy azert szakit velem mert hazudtam vagy azert mert szegyelli hogy nincs autom.


Hogyan johetnek jol ki ebbol? Tudom hogy hulye voltam es magamra vessek ....



2014. nov. 6. 15:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Hát elég Torllnak tűnik a kérdés. Furcsa barátnőd van ha a szüleitől nem fogad el semmit, de tőled elvárja, hogy vegyél egy kocsit amikor nincsen rá pénzed....

Néha kérhetsz kölcsön vagy bérelhetsz autót,de hosszú távon ez sem megoldás. 6éves Golf sem 2 forint ám...

2014. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Hat kellemetlen helyzet, de hogyhogy nem ismeri az anyagi helyzetedet? Azert tudnia kene mit engedhetsz meg es mit nem, mielott ilyeneket ker..ugyanannyira az o hibaja is a helyzet, mint a tied.
2014. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Ha minden héten utaztok akkor még meg is éri autót venni, mert jobban kijöttök mint a vonatjeggyel. Ezt azért érdemes mérlegelni. És hogy milyen kocsit vegyél? Olcsót és megbízhatót. Nem kell faxa járgány, csak a lényeg hogy keveset fogyasszon. Most olvastam hogy a gázüzemű daewoo egész jó, olyanokat nézegess.
2014. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Minek utazgattok minden héten Szegedre? Rengeteg pénzbe kerül a vonatozás,még kedvezménnyel is havi 10.000 felett bőven... Ezt a pénzt,ha félretennéd, nemcsak egy autóra lenne pénzed.


Amúgy kocsira nincs szükség szerintem,ha jó bkv közlekedés van :)


Egy 10éves golf is kerülhet 1millába sajnos... szóval relatív, hogy mennyibe kerül egy autó.


Egyébként mond el, hogy mostanában úgy néz ki,mégsem veszel autót,gondolom a bankszámlád úgyse látja, és mond, hogy inkább tovább gyűjtöd a pénzt,ennyi.

2014. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél egy lottót. Hátha....
2014. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
ebből sehogy...mondd el, hogy jobb kedvre akartad deríteni és azért mondtad az autóvásárlást, de közben jöttél rá, hogy mégsem úgy állsz anyagilag! érvelhetsz neki azzal, hogy vagy jó autót vennél, vagy semmilyet és jóra nincs pénzed, érvelhetsz neki azzal is, hogy a jó autónak magas a fenntartási költsége (adók, fogyasztás, biztosítás, szervízköltség).
2014. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Palyakezdo vagyok, majdnem csak kavefozo. Alig keresek, alberletet is fizetunk. O is dolgozik, de csak mellekallasban, mert mellette nyelviskolaba jar.


Mondtam neki hogy ossze tudok sporolni nehezen egy ev alatt egy regi fajta Suzukira de abba nem lenne hajlando beulni. Ilyen ujabbnak kinezo autot akar, olyanokat is szokott atkuldeni.


Itt inkabb az a baj hogy az ismerosei mind bepattannak a jo verdakba es oda mennek ahova akarnak kenyelmesen, mi meg hoban-fagyban hurcoljuk a csomagjainkat.

2014. nov. 6. 15:13
 8/37 anonim ***** válasza:
71%

elég szégyellni való a barátnőd is meg te is,megérdemlitek egymást.


"szegény" kislány kocsi nélkül meg sem él,te meg kamuzgató,behódoló vagy.

2014. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Ha azért hagy el mert nincs pénzed autóra, akkor jobban is jársz ha otthagy. Az h te hazudtál az már más, nehéz ügy. Mondd meg neki h mégsem tudsz venni autót.
2014. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Ez jo otlet hogy azt momdom nincs penzem most jo minosegu autora es rosszat nem akarok venni. Megmondom hogy korulneztem a piacon es olcsobb aron csak olyanok vannak amik lerohadnak az uton. Inkabb gyujtenek meg egy ujabbra,


Koszi!

2014. nov. 6. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!