Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a baratnomnek?

Figyelt kérdés
A baratnom egy fiu mmiatt vagodssa magat. Megint. Igen ez nem az elso alkalom, es mar nem tudok neki mit mondani, mert mindig megbantja ot egy fiu es depis lesz...segitsetek kerlek :c
2014. okt. 20. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek,az ilyennek nem lehet mit mondani,mert az agyában komoly bajok vannak,legyél melette ha tudsz.
2014. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
ha szeret vagdosni álljon el hentesnek ott egésznap vagdoshat :D
2014. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
2-es.Nagyon vicces vagy,ilyenkor beleverdesném a fejedet a falba,nethuszár.
2014. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos te nem fogod tudni megoldani a problémáját. A szüleivel kellene beszélni, illetve vele arról, hogy ez komoly betegség és fel kellene keresnie egy pszichológust, mert nem lesz jó vége!
2014. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Első válaszolóval értek egyet, magába kell eldöntenie a dolgokat, illetve rendet tenni a fejébe, orvos se fogja megoldani ezt. se pszichológus, mivel én is volt hogy ilyenbe estem bele csak én fiú vagyok, És most el kell mondanom hogy legjobb lenne ha megszakítana minden kapcsolatot a fiúval, és idővel leesik a teher róla, amit most cipel. Nem éri meg másért vágnia magát!
2014. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pszichológus... Ez komoly dolog, édes hogy segíteni próbálsz, de ez már nem a Te hatásköröd :)
2014. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Tanúsíthatom hogy a pszichológus semmit nem ér,nekem se tudott.
2014. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!