Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez neki miért olyan fontos?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem pár nappal ezelőtt. szakítás óta nem kerestem,nem zaklattam, igazából nem foglalkoztam a szakítással. erre most írt egy olyan üzenetet facebook-on hogy légy szíves töröljem le az összes közös képünket !! csak annyit kérdeznék hogy ha a saját oldalán letörli a képeinket akkor nála már nem lesznek fent, és a kutya sem fog rám nézni hogy na vajon mi van fent nálam, vagy tudok egy egyszerűbbet, tiltson le és akkor az egész profilomat nem látja. miért kellett egy ilyen indokkal rámírnia.. milyen reakcióra várt?? én persze letöröltem azokat ahogy kérte a csajjal együtt.akinek volt hasonló dolga az légy szíves segítsen megfejteni. mert érzem,hogy nem olyan egyszerű a dolog,hogy tényleg nem akarja látni a képeket a profilomon.
2014. nov. 20. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tiltsd a francba a csajt.
2014. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem töröltem volna le csak simán tiltottam volna és csá. Megjegyzem ezzel bir pereskedni is, ha nem veszed le a képeit, de ezt nem kell hangoztatni.
2014. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zavarta az, hogy nem könyörögted magad vissza és így akart belőled még valamilyen reakciót kiváltani belőled.
2014. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!