Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam egy fiú tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam egy fiú tudtára hogy szeretem őt és hogy magyon fontos nekem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az egyik fiú osztálytársamba aki most jött az osztályba csak. Nagyon jóba vagyok vele és sokat beszélgetünk és viccelődünk is egymással. Nem merem elmondani neki hogy szeretem mert félek a csalódástól és az azt követő gondokkal. De szeretném a tudtára adni óvatosan hogy fontos nekem nagyon. Sokan mondják hogy van valami köztünk biztos ezért szeretnék lépni kicsit. :)) 17/L

2014. nov. 16. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk!
2014. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy nem jó dolog pont a saját osztálytársamba belezúgni de nem tudok mit csinálni ez ellen. Millionyi olyan pár van akik a középiskolában jöttek össze és a mai napig együtt vannak.
2014. nov. 16. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is ez nem szerelem, csak fellángolás. Másrészt nem kell azt verbálisan közölni, inkább tettekkel mutasd ki neki, közben maradj önmagad.
2014. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy mások jobban tudják, hogy mit érez a csaj...

A kora alapján pedig 11. vagy 12. osztályba járhat, ami azt jelenti, hogy már nem sokáig lesznek házinyulak egymás számára.

Abban az egyben viszont egyetértek, hogy a tettek beszéljenek, ne a szavak. A verbális szerelmi vallomás ritkán hoz eredményt, tettekkel kell a szálakat alakítani.


19/L

2014. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és azt hogy csináljam? :)
2014. nov. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!