Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
lehet,hogy hosszú lesz egy kicsit.nagyon nehéz helyzetben vagyok.van egy másfél éve tartó kapcsolatom.van 2 gyermekem(nem a páromtól).nem volt sosem a legjobb a kapcsolatunk,de valamiért mindig kitartottam mellette.volt,hogy megütött,megalázott.de őszerinte ez tök természetes úgymond.a gyerekeimmel kijött,de mindig éreztem rajta,hogy nem tudja teljes mértékben elfogadni őket.többször szakítottunk már,de mindig kibékültünk.az érzéseit sosem tudta kimutatni,megbecsülve sem voltam,tisztelve sem mindig.én mégis kitartottam és mindíg visszafogadtam.nemrég megismertem valakit.vagyis rosszul mondom,ismerem őt régről,legjobb barátom volt sokáig ez a férfi.annyira megszédített,hogy felrúgtam miatta a kapcsolatomat.kiábrándultam a páromból(nem csak az új pasinak köszönhetően),és úgy éreztem h teljesen megbolondított a másik.együtt is voltam vele egy hétig.ő mindent megadott nekem ebben az egy hétben,amire mindig is vágytam.megbecsülést,tisztelelet,szerelmet(ő már hosszú hónapok óta szerelmes belém).tökéletes volt minden,de.....nekem elkezdett hiányozni az ex,aki közben folyamatosan ostromolt a békülési szándékával.annyira elbizonytalanodtam,hogy visszamentem hozzá,mert úgy éreztem,hogy mégis őt szeretem.ez annyiban igaz h még nyoma van bennem,de már nem azt érzem,mint régen,és nem vagyok vele boldog.ja és ami a pláne,hogy a kibékülésünk napján már a fejemhez vágta,hogy normális ember nem egy 2 gyerekes anyát fog választani,hanem egy olyan nőt,akinek nincs gyereke,és közös családot tudnak alapítani.én már a kibékülésünk napján éreztem,hogy rossz döntést hoztam azzal h elhagytam azt az embert aki tényleg szeret,és visszamentem az exemhez... :( hiányzik a másik pasi,és már nagyon bánom a döntésemet.mit tegyek?kérlek adjatok tanácsot!nagyon nehéz ez a döntés,mert mindkettőhöz húzok valamiért?ti melyiket választanátok?lérlek segítsetek mert ebbe kezdek beleőrülni.minden nap csak bőgök,mert úgy érzem,hogy a másik kell.de amikor a párommal vagyok sajnálom és nem merem elmondani neki h nem szeretnék vele lenni.annyira nehéz ez!!!!kérlek segítsetek.és bocsánat ha hosszú lett a levelem.
2014. nov. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám röveden összefoglalni, mert ezt nem sokan fogják elolvasni. ;)
2014. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Veresd magad halálra valakivel, amit még csak nem is szeretsz, egy ilyen családban a gyerekek is biztosan boldogok lesznek. Hogy lehet ez egyáltalán lehetőség?
2014. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu, h azt a pasit valaszd aki szerelmes beled es megbecsul, szoval remelem h ez csak koltoi kerdes volt?:-)))
2014. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne ez egy hatalmas baromság volt .

Akivel igazán boldog voltál valamiért mégis eldobtad ezért az erőszakos faxert nem értelek.

Mégis mi húzott vissza ahoz a gyökérhez talán a megszokás vagy el nem tudom képzelni ez butaság volt.

2014. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Rossz kategóriát választottál! Írd ki ugyanezt a 'családi kapcsolatok'-ba, mert ott vannak a felnőttek.
2014. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát.teljesen igazatok van,és ez nem is kéne h kérdés legyen h kit válasszak...
2014. nov. 20. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!