Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen magyarázatot tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magyarázatot tartanátok elfogadhatónak arra, hogy ha egy kapcsolatban nem vállalnának fel titeket?

Figyelt kérdés
Vagy ha csak nagyon nehezen, a sok erőltetés hatására is hónapokig kellene készülnie arra, hogy felvállaljon a rokonai, barátai, ismerősei előtt? Egyáltalán miért kell ez miatt szólni? Nem egyértelmű, hogy ha együtt vagyok valakivel, akkor nem titkolom el és tagadom le? Szerintetek mi lehet az oka ennek a helyzetnek?

2014. nov. 17. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
erre nincs elfogadható magyarázat. Kb. szégyell és ezt nem tűrném. 21/L
2014. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem peldaul evekig azzal cikiztek a szüleim hogy ronda vagyok es lúzer és 30 evesen lesz csak baratnőm.


Elottuk nehezen vallalnam fel..

18/F

2014. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mostani parom megismerkedesunk utan 1 hettel bemutatott az egesz csaladjanak!!! Es nem kis csaladja van neki.
2014. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent bocsi hogy ezt irom... egy ferfi akkor nem mutat be ha nem szerelmes. Sajnos tapasztaltam mar korabbi partnernel
2014. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem bemutatásra gondoltam, csak hogy ne tagadja le előttük hogy együtt vagyunk.
2014. nov. 17. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi... felre ertettem. Szoval titkol. Ez igy durvabb... nem fuznek sok remenyt egy ilyen kapcsolathoz... beszeld meg vele miert nem mondja el.
2014. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért nem mondta el, mert kellemetlen neki ilyenekről beszélni. A haverjainak meg azért mert nem került szóba ez a téma április óta.
2014. nov. 18. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez fura... Az én párom egy hét után még a haverjainak is bemutatott, felvállalt magyarul. Beszélgess el vele arról hogy miért szégyelli ezt a dolgot.
2014. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettem, állítólag nem azért mert szégyell. De erre én nem tudok semmi elfogadható magyarázatot.
2014. nov. 18. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!