Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled . Megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled . Megoldás?

Figyelt kérdés

Hello Kedves Olvasó!

Kb. 1 hónapja lett vége a 2 éves kapcsolatomnak.

Az ok nagyon egyszerű és sablonos: veszekedések, feszültségek egymáson való levezetése, mindkettőnknek sikeres karrierje van és mindkettőnknek ez a legfontosabb a jövőkép szempontjából.

Ő mondta ki a végszót egy veszekedés után, miszerint elege van,nem szeret már,nem érez kötöttséget.Kicsit furcsának talàltam a szavait, ugyanis nem volt erre utaló jel felőle, csókolgatott, szeretgetett ugyanúgy..talán még jobban is mint a kapcsolatunk elején.Nőből vagyok, elfogadtam a tényt és nem nyitottam felé, nem kerestem.

Első két hétben nem igazán kommunikáltunk, bár mindennap küldött felém apró jelet, hogy még véletlenül se felejtsem el (gondolok itt jóéjt sms-re, olyan képemet like-olta amit kb. 2 év alatt nem tett meg, néha napján felhívott azonban akkor is csak féltékenykedett folyamatosan ... stb. tehát ilyen tudatos tevékenységek ).

Második hete vagyunk abban a státuszban, hogy heti 2-3 alkalommal nála alszom, valamint tudni illik, hogy Én sose keresem Őt, minden este Ő hív fel munka után vagy ír nekem.

Tudom, hogy ez a kapcsolat nem egy szimpla " Szex az exxel " ugyanis valóban volt rá pèlda, hogy NEM szexeltünk, pedig lett volna rá idő, helyette összebújva elaludtunk. Valamint beszéltünk is erről, hogy nem szeretnénk szexkapcsolatot, de Ő azt állítja , hogy egyszerűen nem tud elszakadni tőlem, szeret még azért keres, de biztos benne, hogyha újrakezdenénk később újból előjönnének a veszekedések .. hmm erre nem kommentáltam semmit.

Számomra jót tett ez a különlét, láthatóvá vált, hogy miben is kéne változtatni, csupán indulatkezelés kérdése az egész.

Kérdés, hogy hogyan tudnám meggyőzni Őt erről?

Eljutottam arra a pontra, hogy visszaakarom kapni , látok rá némi esélyt csupán a "hogyan" a kérdés.

Nem bírom tovább ezt a se veled, se nélküled kapcsolatot, és sajnos megtudom érteni a bizalmatlanságát, már harmadszor mentünk külön a probléma miatt.

Tanács, ötlet , vélemény ?!

23 N 27 F


2014. nov. 20. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg neki, amit itt is leírtál. Hogy te már látod min kéne javítanotok és ha ő is benne van, türelemmel, odafigyeléssel és belátással EGYÜTT ki tudjátok találni, hogy hogyan kerülhetőek el az újabb veszekedések. Ha tényleg annyira szeret, akkor nem igaz, hogy némi változást olyan hatalmas nagy áldozatként kéne megélni. Szóval sok beszélgetés, önismeret, türelem, tolerancia és tartsátok egy kicsit a távolságot, ne találkozzatok annyit, hogy nyugodtan tudjatok mind a ketten önépíteni. Egyébként min veszekedtek annyit?
2014. nov. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!