Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a se veled se nelküled kapcsolat jo megoldas?

Figyelt kérdés
sziasztok...szakitott velem a barátnőm,de nem birjuk ki egymás nelkül... se együtt,de külön sem...Mi lenne a legjobb megoldas? MInd2 szenved ha külön vagyunk,es ha együtt akkor sem jo.. Valami segitseget kernek..
2010. aug. 21. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én nem zenét kértem,hanem tanácsot kértem..Hogy mi lenne a legjobb megoldás..
2010. aug. 21. 09:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindketten keressetek magatoknak egy másik párt, aztán járjatok mindenhová négyesben.

Így soha nem fogjátok tudni, hogy éppen ki kivel van.

2010. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban addig érdemes maradni, ameddig jól érzitek magatokat. Nem azt kell nézni, hogy külön-külön mit éreztek, hanem hogy együtt mennyire jó a kapcsolatotok.

Én a helyedben tennék még egy próbát, egy komoly elbeszélgetésse kezdve, hogy mégis mit vártok egymástól, a kapcsolatotoktól, majd ha továbbra sem működik, akkor ennyi volt. Kevesebb kellemetlenség utána pár hétig-hónapig bánkódni, mint egymás vérét szívni egy rossz kapcsolatban.


De azért a zene is jó volt, nem?

2010. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
persze jo zene volt...Szeretjük egymás társaságágét,el tudunk hülyéskedni meg minden... De mondjuk ha lenne más barátnőm féltékeny lenne,és ha neki is lenne barátja én is az lennék..És ez nem vezetne jo megoldasnak..Elfelejteni egymást?? Nem megy..probaltuk,ment 4 napig de aztan vagy en kerestem őt,vagy ő engemet hogy mi ujsag van hogy mennek a dolgok.. Szóval valahogy így van a kapcsolatunk..Most 1 hete hogy már külön vagyunk, de hiányzik és en is neki...Ezert megy el külföldre fel evre ,hogy meglassuk milyen lesz egymas nelkül...Borzaszto :(
2010. aug. 21. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:

A menekülés nem oldja meg a helyzetet, bár ő tudja.

Nem azt mondtam, hogy felejtsétek el egymást, csak ez inkább tűnik egy jó haveri kapcsolatnak, mint szerelemnek.

2010. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Majd meglassuk mit hoz az idő.... Elvégre lehet barátságbol szerelem ujra ha 1 szer mar az volt... Sokan mondjak azt hogy ne adjam fel..Nem is adom fel..Harcolok a szerelmemert..
2010. aug. 21. 10:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak hajrá. :)
2010. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a kapcsolatom egy régi barátnőmmel és az előző élettársammal is. Nem vagyunk együtt, de egy-két hétnél tovább nem bírjuk, hogy ne találkozzunk. Ez optimális nekem, mert így van időm a jelenlegi barátnőmre is.
2010. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sokkal többet árt, mint használ...

Nekem is volt ilyen kapcsolatom. A bökkenő csak az volt, hogy bármi, amit imádtam benne, ugyanannyira idegesített is.

2010. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!