Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van mindenütt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van mindenütt, hogy aki gyö. ér módon áll a csajokhoz, annak nyalják a fenekét, aki meg normálisan, azt meg leugatják?

Figyelt kérdés
Akár itt is...:'D
2014. nov. 20. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Mert manapság a nyálgépeket próbálják normálisnak beállítani.
2014. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert nem mind1 h alfahím vagy aki képes megvédeni és húsal ellátni egy falkát vagy egy kis nyafogós kiskutya aki ot hagyja a falkáját a kakiban


tudat alatt ez zajlik le a női agyban, ezért kell határozottnak lenni ha szart csinálsz akkor is, meg kiállni a saját véleményed, akaratod mellett

2014. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fahéjas Alien ***** válasza:
34%

Mire gondolsz 'normális' és 'gyökér' alatt?... mert ez nem feltétlenül mindenkinek ugyanazt takarja. Mások az igényeink és az elképzeléseink.

Nekem például az ilyen lesi a minden kívánságom, állandóan láb alatt van típus, cukros nyájas kedves egyáltalán nem a normális kategóriát fedi le, hanem a túlzásba vitelt. (csak egy példa)

Ne akard már megmondni mi a normál meg a gyökér.

Különböző emberek vagyunk, különböző ingerküszöbökkel és elképzelésekkel.

2014. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a többi lány hogy gondolkozik de én olyan fiút akarok aki kedves rendes velem,viszont az ágyban tud vad is lenni és simán leteper..:D
2014. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!