Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így működhet normálisan egy párkapcsolat? Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
19/L és 20/F, olyanok mint a legjobb haverok.. együtt isznak, buliznak, táncolnak, baromkodnak, fociznak, kosaraznak, söröznek, néznek meccset.. és mellé járnak is. mintha két legjobb haverok lennének akik együtt benne vannak minden baromságban de mellé még szerelmesek is
2014. szept. 4. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nekik ez így jó, akkor nyilván működhet. Én nem ilyen típusú lány vagyok, szóval én nem szívesen lennék benne egy ilyen jellegű párkapcsolatban, de ez még nem jelenti azt, hogy ezzel bármi baj lenne.
2014. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez nem működik, akkor nem tudom, hogy mi működhetne.
2014. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a másik lehetőség meg hogy unalmasak és dugnak, ha a szeretkezés és szex a fent említett dolog is tartalmazzak akkor a legjobb amit egy ember kívánhat :) /minden focista buz1 de nem minden buz1 focista/
2014. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire jól el vagytok akkor működhet. :D

Bár ha nekem ilyen fiú barátom lenne akkor nem rontanám el egy kapcsolattal, mert ha vége lesz a kapcsolatnak akkor vesztettél egy barátot és egy szerelmet is, érted. :P

2014. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, ez így szinte tökéletes. Legalábbis az én szememben az ideális kapcsolat valahogy így néz ki, hogy legjobb barátok a két fél + szerelmesek is.
2014. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb, ha a párod egyben a legjobb barátod is.
2014. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!