Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar engem vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy nagy cègnèl dolgozunk, mindketten vezetõ beosztàsban, õ viszont a fõnököm. Munkànkbòl adòdòan egèsz nap telefonos kapcsolatban vagyunk, együtt szervezünk, megbeszèlèseket tartunk. Egyszercsak èszrevettem, hogy bòkol a telefonban, szemèlyes talàlkozàskor hosszan, mèlyen a szemembe nèz, sokszor hozzàmèr, tetõtõl talpig vègigmèr stb. Elkezdtem viszonozni ezeket az aprò jeleket, ès lassan egyre közelebb kerültünk egymàshoz. A munkamegbeszèlèsek közben egyre jobban megismertük egymàst, ès valahogyan ott volt a levegõben, hogy összetartozunk. De mindig megtartottuk azt a tàvolsàgot, hogy ez mègiscsak munkahely. A bizalom is elõkerült, amivel mindketten hadilàbon àllunk, òriàsi csalòdàsok (nemcsak szerelmi) miatt.

Azt èrzi az ember, ha màr ott tart a dolog, hogy talàlkozni fogunk, a munkahelyen kìvül, mèg ha ez kicsit bonyolult is.

Amikor egy napon vàratlanul kirùgjàk õt. Bejött hozzàm az irodàba, ès elmondta, hogy szeretne elbùcsùzni, mert megkapta a felmondàsàt. Beszèlgettünk, aztàn àtöleltük egymàst szorosan, ùjra ès ùjra. Fogta a kezemet, ès nem engedtük el egymàs pillantàsàt. Megadta a privàt szàmàt, èn rögtön ràcsörögtem. Mikor elment, az valami rettenetes volt. Ès azòta nem jelentkezik. Èn nagyon vàrtam, hogy fog, de semmi. Iszonyatosan kiborultam, nem rèszletezem. Aztàn àtgondoltam, ès nem tudom, mitèvõ legyek. A munkahelyen kifùrtàk, akiket baràtoknak, jò kollègàknak tartott, ellene fordultak. Ès itt jön a kèpbe a bizalom. Nem tudom, mire vèljem, hogy nem jelentkezik. Ami köztünk kialakult ès volt, az csak jàtèk volt rèszèrõl? Csinàl ilyet valaki 38 èvesen a màsikkal? Vagy amiatt nem jelentkezik, mert nem tudja, bìzhat-e bennem? Ha valòban annyira tetszettem neki, ahogyan mutatta, szinte kiràlynõnek èreztem magam mellette, akkor õ ilyen egyszerûen tovàbb tud lèpni? Ìrjak neki èn, vagy hìvjam fel? Ezen dillemàzok, de valahogy azt vàrnàm, hogy õ tegye meg ezt a lèpèst, mèg akkor is, ha õt rùgtàk ki, õ ment el. Vagy nem tudhatja, èn hogyan viselkedek a tàvollètèben a tòbbiekkel, ès nem bìzik bennem igazàn?


2014. nov. 20. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ő adta meg a privát számát, amivel lehet, hogy megtette az első lépést. Szerintem, ha érdekel, nyugodtan felhívhatnád.
2014. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jázi :) ***** válasza:
Keresd meg nyugodtan és akkor kiderül,hogy is álltok. Ha nem teszed meg minél hamarabb úgy fogod gondolni már túl késő és bánni fogod.
2014. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet, hogy ez egy "elsõ lèpès". De èn talàn maradi vagyok azzal, hogy azt gondolom, ha egy fèrfi akar valamit egy nõtõl, akkor megteszi a megfelelõ lèpèseket.
2014. nov. 20. 23:00
 4/13 anonim ***** válasza:

Talált már másik munkát? Mert ha nem, az nagyon taccsra tudja tenni az embert. Lehet, hogy be van fordulva.

Hívd fel.

2014. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kuldj neki egy smst egyebkent az is lehet h nos, nem?
2014. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy talàlt-e. De furcsa, hogy ebben a helyzetben ezek szerint nincs szüksège ràm...

Nem nõs, de most, hogy mondod, lehet, hogy van valakije? De akkor mièrt csinàlta ezt velem?

2014. nov. 20. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:

5-os vagyok: Ennek millio es egy oka lehet pl:


Tetszel neki, de lehet h latta h nalad ez komolyodik es inkabb most kifarol


Lehet h van valakije es nem akarja megcsalni


Unalomuzes mert tokjo szemezni munkaidoben, mindket fel egojanak jot tesz


Felenk, nem akar nyomulni mert nem biztos abban h te mit szeretnel


Szimplan bena es nem randizott evek ota


Nezd egy dolog biztos: Ha akar valamit, meg fog keresni ha pedig nem akkor jobb nelkule


Mivel nem ismerem a sracot igy nem tudom h melyik all fennt, nem tunik felenknek egyaltalan szoval marad a tobbi opcio. Persze az is kehet h attol fel h szerelmes lesz....mit mondott amikor racsorogtel?

2014. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó, akkor te se hívd fel; így, bár összejöhetnétek, de inkább eltöketlenkeditek. Gratulálok!
2014. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha nem talált munkát, akkor nagyon valószínű, hogy azért nem keres. Neki most megváltozott az élete pillanatok alatt, nehéz időszakban van. Ha emiatt nem keres, akkor jobb lenne, ha te keresnéd. Alaphelyzetben tényleg az az ideális, ha ő keres meg, de ez most más.
2014. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mèg akkor csörögtem vissza, mikor ott volt.

Azt hiszem, igazad van... mert õ olyan tìpus (olyannak tûnik), hogyha akar valamit, bàrmilyen tèren, akkor azt megszerzi, vagy tesz èrte. Csak annyiban fogom fel nehezen, hogy tudja, nem szoktam csak ùgy flörtölgetni, meg rà sem jellemzõ.

2014. nov. 20. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!